Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihasználnánk az esernyőre...

Kihasználnánk az esernyőre csukható babakocsit, vagy ez fölösleges pénzkidobás lenne? (tov. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy 20hónapos és egy 3hetes fiam.Ugye a nagy már megy,de jobban szereti a testvérfellépőt vagy a babakocsit,na meg a kézben cipelést.Van egy Chicco lapra csukható babakocsija ami 150°ig több fokozatban dönthető.És a picinek egy Roan típusú babkocsija.

A gond az,h.vidéken lakunk,nekem nincs kocsim és a buszra a pici kocsija nem fér föl,a lapra csukható meg úgy hogy a pici kenguruban a nagy meg a kocsiban nagyon nehéz.Ezért gondoltam,hogy beszereznék egy esernyőre csukható kocsit.Így ha a nagy nem akar beleülni,csak összecsukom és még mindig könnyebb mint a másik kettő.nem beszélve hogy nem foglal annyi helyet.

Vagy ki hogy oldaná meg?tegyem hozzá hogy egyik busszal megyünk és egy óra múlva vissza is szoktunk jönni.Tehát össz 2órát szoktunk elleni


2010. jún. 24. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszintén azt nem értem,hogy miért kellet új kocsi a kicsinek. Egyébként az esernyőre csukható praktikus...
2010. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert a nagyé nem dönthető vízszintesig,és ugye mindenhol ezt szajkózzák,hogy újszülöttnek kell a vízszintes..és ami a nagynak volt mózes azt már visszaadtuk(kölcsönbe volt) és ez sem újonnan vettük.
2010. jún. 24. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Én vennék, de valami nagyon picit, könnyűt, egyszerűt, van olyan aminek van vállra akasztója is. Esetleg érdemes volna megfontolni, hogy dünthető legyen, mert akkor pár hónap múlva akkár már felválltva is tudod belepakolni őket. Pl. a kicsi tud benne aludni amíg a nagy játszózik, vagy ha a kicsit cipeled a nagy pihizhet benne.
2010. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt pár babakocsink, de az esernyőre csukhatót a mai napig gyakran használjuk (nálunk kicsi a korkülönbség és főleg testvérkocsizunk, de ha pl. csak apa viszi a nagyot játszóterezni, akkor az esernyőre csukhatót viszik.) Kicsi, könnyű, masszív és nem is volt drága. Nagyon megérte az árát és ki is használjuk.
2010. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Esetleg megírnátok a márkáját,mert néztem a brendon honlapján de nem tudom ez mennyire lenne jó.


[link]

2010. jún. 24. 20:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kocsi, nekünk is ilyen van, csak egy másik változata.

[link]

Ez fekvőre is dönthető, és levehető a "teteje". Könnyen összecsukható és nem nehéz. Ebbe még a nagyobb baba is belefér.

2010. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Milli Mally most rendeltem meg. Könnyű cipelni, vállra akasztható.Árban sem rossz. Van kapaszkodója és napvédője is. Mi ha megyünk városba vagy strandra nem bírtuk cipelni azt ami most van mert nagyon nehéz volt, és elfoglalta az egész hátsóülést.

2010. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp javaslom.Pont a nehézkes utazás miatt vettünk mi is tegnap esernyőre csukhatót.Teszteltük ma, tényleg praktikusabb.
2010. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem chicco esernyőre csukható van és én imádom. Könnyű, egy mozdulattal összecsukom és a kerekei is nagyon jók. Nekem bevált!
2010. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20:48-as vagyok

Nekünk ilyen van, itt tesz-veszen vettem (korrekt az eladó, házhoz hozta)

Igaz ez nem dönthető, viszont van bevásárló kosara.

[link]

2010. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!