Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanulókutyát (Fisher Price...

Tanulókutyát (Fisher Price vagy hasonló) hány hónapos kortól szerette a babád?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez változó...

1,5 éves lányomat kb fél percre se tudta lekötni,viszont egy sima babával ami hangot se ad ki sokáig eljátszik.Már pár hónapos kora óta megvan a kutya,talán majd később érdekes lesz,vagy nem.

2010. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én megvettem minden drága,tanulást segítő játékot, mindet utálta.

Műanyag flakonok meg mondókázás...

2010. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pár hós korába vettem neki,de másfél évesen kezd vele játszani,úgy-ahogy:S

nem a kedvence

2010. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lányom 9 hónapos volt, amikor kapta. Akkor csak megnézegette, Most 1 éves, és már jobban felfigyel rá, bírkózik vele, táncol a zenékre (a "ha jó a kedved"-re már tapsol magától), nyomkodja a szivecskét, stb.
2010. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9 hónaposan kapta,most 27 hónapos(fiú),és azóta is a polcon figyel a kutyus...talán majd a kis tesó értékelni fogja.
2010. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kapta karácsonyra kisfiam. Most 16 hónapos, nagy ritkán odamegy hozz, megnyomja, de nem a kedvence.
2010. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kapta,most 14 hónapos,néha játszikmár vele, eddig nem szerette.
2010. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
3 hónaposan vettem a babámnak, igaz még nem tud vele játszani, de szereti a hangját, a zenét. Nagyon praktikus nekünk, mert monjuk Ő utálja a felöltözést, gyaran ordít akkor, és odaadjuk a kutyust, szépen nézegeti, hallgatja.
2010. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kislányom 8 hónapos korában kapta. Akkoriban még nemigen játszott vele. 1 éves kora óta nyomkodja, keresi a zenéket és táncol rá. Most 1,5 éves.
2010. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor még mindenképpen várunk, még csak 7 hónaposak vagyunk... Később majd meglátjuk lesz-e rá szükség.
2010. szept. 20. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!