Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22-23 fok körüli szobában mit...

22-23 fok körüli szobában mit adtok a babátokra ha hálózsákban alszik? Tesztek még rá pluszba takarót? És a karja nem fázik, mert ezek újjatlanok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányom szobájában is 23 fok körül van.Ő kap egy rövidújjú bodyt arra egy hosszú újjú lábas pizsit + a hálózsákot ami szintén újjatlan de vastag.

Ennél több sztem nem kell.

2009. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezes-lábas pizsi, de nem vastag (pamut), hálózsák, és takarót (egy vékonyat) csak azért szoktam rátenni, mert szereti bevackolni magát. Szerintem ez elég, ha fázna, úgyis jelezné. De tuti nem fázik, mert jó kis meleg a teste, keze, mikor reggel felkelünk. :-)
2009. nov. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy altatom ahogy az első írta bady, rugi és egy közepes vastagságú hálózsák.Ha fázna jelezné de mivel mindn éjszaka alszik gondolom nem fázik. 23 fok van nálunk is.
2009. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én éjszakára mindig leveszem a fűtést, így 19-20 fok van. Hosszú ujjú rugdalózó + hálózsák+ takaró van rajta.
2009. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az elsőírta. A takaró már felesleges!
2009. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tarkóján meg tudod állapítani, nem izzad-e. Az enyémnek 23 fokban sok lenne annyi ruha, amennyit az első írt.

Mondjuk mi nem nagyon használjuk a hálózsákot, mert azt nem tudja lerúgni, ha melege van, de hálózsák alá max egy hosszú ujjú kombidresszt adnék.

2009. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A takaróval az a baj, hogy forgolódás közben is lecsúszhat, és nem tudja visszatakarni magát.
2009. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!