Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kisfiam és 3 hete...

3 hónapos a kisfiam és 3 hete tápszeres. Hasfájós ezért elég sok mindent kipróbáltam, hogy ne sírjon. Gripe water, infacolt, mecsek teát, hasmasszást, de már nem segítenek. Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

nem tudom hogy segit-e valamit,de az én babám is hasfájos volt pont mint tied és semmi sem segitett aztán rájöttünk hoy nem elég meleg vizben oldottuk fel a tápszert és attól fájt a pocija.

2008. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia'Probáld ki az angol vízet nekem ez vált be és nagyon sok ismerősőmnek!
2008. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekünk a gyerekorvos írt valami kanalas gyógyszerféleséget, amit a gyógyszertárban kevernek. napi 3x kell adni neki (nem kötelező ha nem fáj neki) és csodákat művel. Olyan kis nyugodt ha fent van, tud kakálni, pukizni stb... mond meg a gyerekorvosotoknak, hogy írjon nektek is. nagyon használ. (nekünk...)

Meg még az is használt, hogy van hasmasszázskrém kisbabáknak a DM-ben és azzal kenegettem a hasát (puffadás ellen és emésztést segítő hatóanyaga van) és az is bevállt, vagy még a meleg textilpelenka.

Mondtak nekem olyat is, hogy valakinek az vállt be, hogy a kisbaba köldökére vöröshagymát vágtak nagyon apróra és betakarták. Ezt nem próbáltuk ki de valakinek ez is bejön.

Minden jót. 8 hetes kisfiú anyukája

2008. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én babám 3hetes és kap pótlásnak tápszert,ő is hasfájós.nekünk az espumisan csepp használ.
2008. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az espumisan nem jöttbe, az inflcol viszont igen. Az Inflacolnál van még egy kicsit erősebb gyógyhatású készítmény. Azt hiszem Sab vagy Sub kezdetű? De a patikában biztosan tudni fogják.
2008. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a javaslatokat majd kipróbálom.
2008. júl. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!