Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is állva pelenkáz amióta...

Más is állva pelenkáz amióta felállt a gyermek?

Figyelt kérdés
11 hónapos a fiam, üvölt ha fekve akarom pelenkázni, nem lehet a figyelmét elterelni. Kizárólag állva, van hogy menet közben adom rá a pelenkát, szóval kész tortúra. Egyedi az eset vagy vannak még társaim ebben?
2009. nov. 25. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egyedi eset, ne aggódj. Én ezért szoktam mondani, hogy túlságosan drága pelenkázó szekrényt nem is igazán éri meg venni. Elég hamar eljön az az idő ami után már nem egy gyakran használt bútor darab lesz. Amint el kezd mozogni, az esetek nagy részében ott pelenkáz az ember ahol utol éri a gyereket.
2009. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha állva nem is, de általában a földön pelenkáztam. Azért lefeküdni lefeküdtek, csak arra kellett figyelni, hogy kb 15 másodperc alatt kész legyek.
2009. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Enyém egy éves. Szájába dugom a teás cumisüveget, és amíg elvan vele (kb. egy perc .. se!) :)? addig sitty-sutty ráadom.. Nem mindig sikerül egyenesre,de hát ez van :)
2009. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyévesem szintén ordít és rugdos, de nem érdekel, bizony én mondom meg még egyenlőre,hogy hol kívánom pelenkázni, mert állva nem tudom. Szóval asztalon fekve,ha neki nem tetszik,akkor is. Nrkem igy könnyebb,gyorsan túl vagyunk rajta.
2009. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ott, ahol érem, és ahogy éppen tudom, "megharcolva" pelenkázom. :D 13 hónapos.

Nem vettem pelenkázószekrényt (szerencsére).

Ha nem lenne az up & go olyan drága,... Talán azzal pelenkázni egyszerűbb lehet, csak én sajnálom rá a pénzt.

2009. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
érdekes,mert 10 hónaposom,csak a pelenkázón tudom pelusozni.azt nem mondom,hogy könnyű,de ezt szokta meg és tudja,hogy ez a hely erre való.amikor a földön,ágyon pelusoztam,egyszerüen lehetetlen volt.van,hogy fent se könnyű,de igyekszem lekötni a figyelmét.az éneklés mindig segít.vagy egy kedvenc mondókát mondok el neki.de a pelenkázóhoz van készítve több olyan dolog is amit amugy nem szabad.ilyenkor adok a kezébe a lázmérő tartót,vagy egy üres dobozt aminek van kupakja,vagy valamelyik kozmetikumát kapja meg erre a kevés időre.
2009. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is röptében pelenkázom az 1 éves babámat. A pelenkázót már 5 hónapos kora óta nem használjuk, mióta elkezdett forogni.

Valamikor kakás popóval elgurul, képzelheted, hogy néz ki a parketta :) :) Úgy kell erőszakkal lefogni kaka után. Ha csak pisis a pelus, akkor felőlem elmászhat, de a kaka már kész lidércnyomás. Persze viccesen fogom fel :)

2009. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!