Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszer a humana sl és...

Milyen tápszer a humana sl és humana ha 1? Mit jelent az sl? Milyen az ízük?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

HUMANA SL szójaalapú, HUMANA HA hipoallergén


[link]

2009. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én babám Humana HA 1-et kap pótlásnak, borzalmas az íze, ha nekem kéne meginni, biztos visszajönne, de ő szereti. Ők még nem ismerik az ízeket, ezért fogadják el. A HA-s (hipoallergén) tápszereknek rosszabb az ízük, mint a simának.
2009. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2009. nov. 26. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!


lenne egy kérdésem:

én a Humana tejmentes almapépet adom a kisfiamnak, mert tejallergiás viszont szója is. Most akkor hogy is van ez? mert az összetevők között nem szerepel a szója? biztos hogy az SL szóját jelöl?

2009. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

Aki írta hogy SL az szója.

a belinket cikkben ez volt:

"A következő szójaalapú termékek kaphatók Németországban: Lactoprin, Multival plus, Humana SL, Milupa SOM. Magyarországon a tehéntejérzékeny betegek számára a Milupa SOM és a Milupa SOM gyümölcspép áll rendelkezésre."

Szóval nekünk is van Humana tejmentes almapépünk itthon, azon is van SL, de tényleg nincs rajta, hogy szója lenne benne,pont tegnap néztem.

Bocsi,már én sem értem mit jelent az SL.

Tudja valaki?

2009. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

ennyit írnak róla

előző

2009. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Amit a dobozon lát SL felirat az nem erre a termékre vonatkozik,az SL pépük reklámja ,amit mi nem forgalmazunk Magyarországon.

A német gyártó csak a tejmentes almapép /grízpép dobozát használja fel arra, hogy másik terméküket ajánlja a fogyasztóknak, ez pedig a szójás tejpép aminek a jelölése SL .

Az az igazág, hogy amennyiben elérné a havi 10.000 dobozszámot a tejmentes almapépünk forgalma, úgy lehetne magyar dobozunk, azon nem lenne ez a német reklám, mely megtévesztő.

Önnek csak a magyar szöveget és a dobozon lévő összetevőket kell néznie, az vonatkozik a termékre .

( A Humana tejmentes almapép és a Humana tejmentes grízpép termékeink kimondottan tejallergiás gyermekek részére készültek. )"

Nem ahgyott nyugodni a dolog és írtam emailt a Humana-nak

előző

2009. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aham...értem....hát eléggé szarul csinálják,mert nagyon megtévsztő! Nagyon köszönöm hogy leírtad! :)
2009. dec. 1. 06:01
 9/9 anonim ***** válasza:

:) ez tök jóó!


én is írtam nekik és ugyanezt a levelet küldték nekem is:)



a 13:56-os vagyok

2009. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!