Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik el este 10...

Miért nem alszik el este 10 előtt, amikor eddig 9re már rég aludt, és semmit nem csinálok másként?

Figyelt kérdés

7 hónapos múlt a kisfiam, 3 napja este egész egyszerűen nem hajlandó elaludni, viháncol, nevetgél, és már 10 óra van mire elalszik, pedig eddig 9kor már minidg aludt. Nem tudom mi lehet, ugyanakkor fürdik és eszik, midnen ugyanúgy van. Nagyjából 2-3 hete megtanult felállni sé sétálni a kiságyban, em tudom ez számít-e valamit ebből a szempontból.

Amúgy kézben altatom, vagy magam mellett az ágyon, máshogy még nem megy.


2009. nov. 24. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ezt csinálta. Mindig változnak a babák, szintem 3-4 hetente új dolgokat produkálnak, aztán valahogy visszaáll magától minden. Ne izgulj, most valamiféle fejlődési szakaszon mehet keresztül, akár belsőleg, testileg, lelkileg, amit mi felnőttek sem orvosok sem tudnak pontosan megmondani miért van ez. De tény, hogy ahogy nő, úgy változtatják a kis "világukat" és éppen mikor mi érdekes számukra, akkor van valami kis változás. Volt hogy 11-ig is fent viháncolt a kisfiam, amikor Ő is 9- fél 10 felé már aludt. Olyankor játszott, tv-t leste, aztán amikor már dörgölte a kis orrát, akkor vittük fel aludni, ez ment egy hétig, aztán megint fél 10-kor elaludt. Aztán még bekavar a fogzás, az időjárás, a hangulata, vagy ha sokat alszik napközben estére nem fárad el annyira, vagy ha keveset van levegőn...s még sorolhatnám. Én se és Te sem alszol el mindig ugyanakkor és nem mindig vagyun fáradtak, vagy éberek bizonyos időszakban, ez a babáknál is így működik. Kitartás!!! 15 hós kisfiú anyukája.
2009. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!