Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a tejpépekrő...

Mi a véleményetek a tejpépekről? 6 hós szopis babámnál most kezdtem el a hozzátáplálást.

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 5 és fél hónaposan kezdtem és tejpéppel.Nem gyümölcslével,nem gyümölccsel,hanem a péppel.Nagyon szerette-szereti,egyből elfogadta.Azért kezdtem neki adni,mert nagyon sokat felkelt cicizni éjjel és azt gondoltam,ha vacsira kap pépet,akkor jobban fog aludni.Hát a pépet bekajálta mindig,viszont cicizni is felkelt sokszor:)))
2009. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hós a lányom, de a doki még nem ajánlotta, mert ezeknek a tejpépeknek kb. a fele tejből van, szóval jobb 1 éves kora után adni. Tudom sokan adják hamarabb is (de inkább a tápszereseknek), én viszont várok, az a biztos.
2009. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hét hónapos a babám, féléves koráig csak anyatejes volt. Akkor szép lassan elkezdtem a hozzátáplálást, gyümölccsel és főzelékkel (krumpli plusz vmi). Éjszaka viszont elkezdett korábban ébredni és éhes volt, úgyhogy vacsorára most kap főzeléket+sinlacot, fürdetés, szoptatás. Így este tíztől reggel hatig alszik.

Sima tejpépet én sem szándékozom adni, de a sinlacban nincs laktóz. Se.

2009. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves kisfiamnak nem kellett, hiába kínáltam vele.
2009. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!