Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kell öltöztetni 9...

Hányszor kell öltöztetni 9 hós babátokat? Mi van úgy, hogy minden kajcsi után öltözünk, napi 3.

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért öltözteted annyiszor? Én naponta csak egyszer öltöztetem, amikor felkel. Ha leeszi magát akkor leeszi. Nem lesz semmi baja, ha estig abban van. Csak akkor öltöztetem át ha megyünk valahova.
2009. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elsősorban azért, hogy ne legyen vizes, illetve kajás bodyban, amikor néha tiszta kaja a nyakánál. Meg, hogy ne száradjon bele, így rögtön vanishbe rakom és ki is jön a folt.
2009. nov. 24. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
én átlag kétszer öltöztetem, de mivel sokat szenvedtünk a pelusokkal is, így volt amikor egy nap 3-4 szer is. nekünk nagyon bevált a műanyag belebújós előke és nagyon résen kell lenni az etetésnél, sajnos
2009. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20:14-nek= milyen pelus lett jó? Bocs off
2009. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!