Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fogjátok majd öltöztetn...

Hogyan fogjátok majd öltöztetni a babátokat? Csak kék vagy rózsaszín ruhába?

Figyelt kérdés

Elvileg kislányt várok!

Én mindenféle ruhát örököltem a családtól,fiúra és lányra valót is.Szerintem mindegyiket használni fogom.Ráadok majd a babára kéket,zöldet vagy bézs színűt is.


2009. okt. 14. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát én aztán mindenféle színt ráadok a kislányomra, kivéve a rózsaszínt! Gyomorforgató. Én épp a hetekben keveredtem ilyen vitába a családom többi tagjával, hogy miféle nő vagyok, hogy kikötöm, hogy rózsaszín, micimackó és bandája mintás cuccokat ne hozzanak. Ezt nem csak azért mondtam, mert tényleg nem szeretem, hanem mert ténylegesen megkérdezték, hogy mit szeretnénk. Én meg megmondtam.
2009. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nekem kisfiam lesz. vannak kék ruhái, bézs színűek, fehérek, zöldesek is. Sőt van piros-fehér csíkos body-ja is és még sorolhatnám.

Szerintem nem kell feltétlenül csak kékbe vagy rózsaszínbe öltöztetni. Főleg otthon, mikor a kiságyban fekszik tök mindegy milyen színű ruhában van.

Egy színt nem adnék a gyerekre: szürkét, mert azt alapból nem szeretem.

2009. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én mindenfélébe öltöztettem a kislányaimat, amit kaptunk.

Én hófehéreket vettem, de szerencsére nem kellett sokat :)

2009. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúra nem adnék rózsaszínt még itthonra sem, azon kívül szinte bármit fiúra is, lányra is.
2009. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk eddig azt mondták fiunk lesz!Már most rentgeteg ruhát kaptunk, persze inkább fiús cuccok!Viszont most máshol voltunk uhn és tuti kiscsaj lesz(32 hetes),mindenki kérdezte h most hozzanak újakat?Nem hiszem h erre szükség van,mert 1-2 hónapig jók rá az apró tipegők,utána majd veszünk kiscsajszisat!

Viszont fiúra én sem adnék rózsaszínt!

2009. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kislányom van, de én mindenféle színt ráadok. Mi is sokat örököltünk és nagyon sok fiús ruha van közte.
2009. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor nem leszek egyedül aki a lányát nem csak rózsaszínbe öltözteti.
2009. okt. 14. 17:01
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Nekünk is kislány lesz. Én sem fogok ráadni rózsaszínt, csak 1-2 darabot, ami olyan igazán szép rózsaszín (olyan nagyon halvány). A többség viszont kiábrándító. Ezen kívűl minden színjt fogok rá adni. Tudom, hogy a fehér milyen praktikus, de az egyszínű fehértől borsódzik a hátam. Legalább mintás legyen. Ja, és sajna már lett pár micimackós/mikiegeres cuccunk, mire észbekaptam és közöltem, hogy köszi, de több nem kell:(
2009. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom van , és nagyon szeretem a lányos ruhákat, imádom a rózsaszínt is. Persze vannak kék ruháink is , mert nem a nagyobbaktól örökölte, de nem igazán szeretem utcán fiúsba öltöztetni , mert akkor mindig fiúnak nézik.
2009. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kisfiam lesz, de egyelőre csak azt kötöttem ki, hogy rózsaszínt nem adok rá. Elvileg azt mondják, hogy a nemi identitástudat első lépcsője az, hogy a kisfiúkat kékbe, a kislányokat rózsaszínbe öltöztetik. Ez rendjén is van, viszont egy idő után a babának meg kell ismernie, hogy nem csak ez a két szín van a világon. Én ugyanúgy fogok ráadni kék, zöld, barna és társai ruhákat, szerintem a piros is egy nagyon szexis fiús szín, a férjemnek nagyon sok piros cucca van, sőt, lehet, hogy még narancssárgát is adok rá. Lilát nem szeretnék. A kiságyhuzat kék, zöld, vagy barna lesz
2009. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!