Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád,...

Mennyi idős volt a babád, amikor először az anyósra rábíztad?

Figyelt kérdés
Mennyi időt voltál távol? Anyatejes/tápszeres volt a baba?
2009. nov. 24. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen, mivel anyósom nagyon beteg.

Édesanyámra lefejt tejjel 5 hósan bíztam először egy órácskára. Férjemre már 3 hósan is.

2009. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1éves a lányom,anyukámra és a keresztanyámra már rá bíztam fél max. 1órára.Az anyósomra még soha!És több,mint valószínű,hogy nem is fogom soha kettesben hagyni a kislányommal!
2009. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én nem szeretem másra hagyni
2009. nov. 24. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos, de anyósom még nem látta, mert Németországban él (no comment) De az egyedüli akire rámerem bízni a páromon kívül az az anyukám. Benne megbízok. Másban sajnos nem :(
2009. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Anyósom sajnos már nem él(igazi anya,és nagymama típus volt)apósomra 1x hagytam-kb.1 évesen-de az volt az első és az utolsó.Mivel a sógornőmékkel 1 házban lakunk,ő felajánlotta,h segít neki csak szóljon.Persze nem szólt.A pelenka félig megcsavarodva volt rajta,a popsitörlő zacsiját széttépte(nem tudta,h hogyan kell kivenni)...

A sógornőmre maximális nyugalommal hagyom,de ez is ritkán,havonta 1-2x van 2-3 órányit.Anyukám édes,de mivel még nem beszél a kicsi,mindig parába van,h ha vmit akar vagy baja lesz nem fogja érteni.A páromra az első perctől(de mivel nagyon anyás,hiszti van,hiába hagynám,a kicsi nem akarja).Így tulajdonképpen a születése óta velem van(a nagyobbik már középiskolás,vele ilyen gondok nincsenek).2 gyerekes anyuka

2009. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja,azt nem írtam,a kicsi 18 hónapos.
2009. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

16 hónapos a fiam, de még soha nem hagytam senkire, anyuval együtt lakunk, olyan volt már, h elszaladtam az üzletbe nélküle, de nem merem hosszabb időre. Pedig biztos nem lenne baja.

Anyósomék kb 2 havonta látják, ha visszük, ők nem jönnek megnézni...

2009. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hamar (kb.2-3 hónaposan),1.5-2 órára anyukámra,az apukájára még korábban(4hetesen).Anyatejes volt.Előtte megszoptattam és a következő szopira odaértem/hazaértem.A közvetlen szomszédomra is hagytam már,de akkor nagyobb volt(8 hónapos)nagyon jól megvannak.

Párom anyukájáék mssze laknak,tehát rá még nem hagytam.

Én csak olyanra vagyok hajlandó ráhagyni a gyereket,akiben teljesen megbízom és tiszteletben tartja azt,hogy mit nem adok a gyereknek.Természetesen a gyerek is érezze jól magát.Mondjuk nálunk ezzel nincs gond,szinte bárkivel elvan,nagyon barátságos.Lehet pont azért,mert nem csináltam nagy ügyet abból,hogy a gyerek nélkülem is van.13 hónapos

2009. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én jó hamar. 3 hetes volt a baba, mennem kellett a dokihoz és nem akartam vinni.A férjem a kórházban volt, senkire nem tudtam volna bízni. 20 perc volt az egész, de eközben 2x telefonáltam, mert alig bírtam ki. azóta sem hagytam egyedül!Tápszeres a baba, mielőtt elmentem megetettem.
2009. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hagynám az anyósomra, mert buta és alkoholista.
2009. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!