Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babád...

Hány hónapos volt a babád amikor több óráig is, otthagytad és rábíztad a szüleidre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Olyan 3 hónapos lehetett, amikor pár órára unokatesómékra hagytam. Akkor mentünk el a férjemmel először kettesben ebédelni a szülés után. Mondjuk tápszeres, így megoldható volt.
2011. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Több gyerköcöm van. A harmadikat hagytam ott leghamarabb, már 3 hetesen, mert a nagyot orvoshoz kellett hordanom, és az eltartott 2-2,5 órát. A többieket 1,5-2 hónapos koruktól.
2011. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

először 6 hetesen vigyázott anyukám az álmára (tehát este mi tettük le aludni, aztán anyu volt a szomszéd szobában, ha gond lenne, de nem volt).

nappal több órára 9 hós korától volt anyummal, anyóssal.

2011. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 2 hónapos volt mikor éjszakára anyósomnál hagytuk!
2011. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1,5 éves a lányom és körülbelül 1 hónapja álltunk arra rá hogy

töltsön el egy napot a 2 mamájánál.

el is van mint a befőtt. :)


de éjjelre még nem próbáltam nem tudom megmaradna-.e.

2011. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éves, eddig csak anyósom vigyázott rá hosszabb ideig, olyan 3 órát, szüleim max 1 órát.
2011. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor a keresztelőre készültünk, a férjem elvitt ruhát venni, és utána meghívott ebédelni, ez kb. 3 óra hosszát vett igénybe, ekkor volt 2,5 hónapos a fiam, de azt hiszem végigaludta, úgyhogy anyós szomorú volt, hogy nem babázhatott :-) azóta már kétszer vagy háromszor fél napra is otthagytuk mindkét mamánál, szerencsére jól elvolt. Most fél éves.
2011. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mikor már jól beállt a 3 óránkénti evésre, akkor mivel anyatejes volt ez kb 3 hónaposan volt. De rövidebbekre, 1 órára előbb is. Vagy volt hogy anyu vitte sétálni ezalatt én tudtam intézkedni.
2011. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hónaposan már a nagyszülőknél aludt, bár ő tápszeres volt. Egy héten kétszer náluk van délelőttönként. Most már 10 hónapos, és hetenként egyszer ott is alszik. Imádja :-)
2011. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!