Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel tudsz nézni a szüleidre?

Fel tudsz nézni a szüleidre?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem miért nem?
2011. szept. 7. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

gyereknevelési módszereikkel kapcsolatban nem tudok, másban viszont igen

Csernust olvasol? :D

2011. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert alacsonyabbak nálam :)


Na jó a viccet félretéve igen. Mindhármunknak fizették az egyetemet, a becsületes életre neveltek minket és a lehetőségeikhez képest mindent megadtak, illetve ha arról van szó, akkor ma is segítenek, amiben tudnak.

2011. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jé hogy találtad ki? :D Igen olvasom a könyveit egy ideje.
2011. szept. 7. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:
onnan tudtam, hogy én is nagy rajongója vagyok, és ő tényleg sokszor foglalkozik ezzel :)
2011. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Apámra nem tudok felnézni, Anyura viszont annál inkább.
2011. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fel. Igaz, hogy egyáltalán nem tökéletes a család-dolog, de mindketten őszinték velem, nyíltak és következetesek. Nem sumákolnak, nem próbálják megjátszani magukat, tisztelem őket!:)

(és én is olvastam a Csernus-könyvek egy részét)

2011. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyámra igen, apámat, bár az életben nagyot bizonyított, egy birodalmat hozott létre, de emberileg nulla, ezért lenézem.
2011. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem igazán
2011. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anyukámra, mert rossz háttérből jó ember lett és rengeteget dolgozik.

Apukámra, mert elért valamit az életben, fejlődést szakmailag. És a semmiből is várat épít.

Nagyszüleimre is, mert az össze utódjukat (gyerekek, unokák) támogatják és bástyaként állnak a rendelkezésükre.

A Páromra is még, mert egymaga fennmaradt az életben minden segítség nélkül és mégis ember lett.

És végül a Legjobbomra és Anyum férjére, őket a végtelen toleranciájuk és türelmük végett tisztelem.

Azért írtam le a többieket is, mert Ők a szűk családom.

23N

2011. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem. Soha!


Egész gyerekkoromban azt néztem, hogy alkoholizálnak és ütik-vágják egymást. Pénz volt piára és játékgépre, de ételre nem. Hálát adok a nagymamámnak, hogy kihúzott ebből az ocsmány szarból minket.

14 éves koromban anyámék kivágtak otthonról, ekkor vett magához a nagymamám, engem és két nővéremet. Rá fel tudok nézni!

2011. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!