Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gondoltatok még arra h...

Nem gondoltatok még arra h néha milyen jó lenne megállitani az idöt h ilyen pici maradjon a babátok és kiélvezhessétek ezt az idöt amig pici?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.Annyiszor eszembe jut,hogy már sose lesz ilyen pici és nem fogom tudni ennyire szeretgetni.El is szoktam szomorodni rajta,nagyon jó lenne ha ilyen pici édes babák maradnának.
2009. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen! :) Pont a minap mondtam a páromnak, hogy olyan kár, hogy csak nagyon rövid ideig ilyen picike.
2009. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen!! még csak 11 hetes, de már most olyan "nagy". És nem csak az hiányzik, hogy milyen pici volt, hanem utálom, hogy pl nem vettünk tappancs és tenyérlenyomatot tőle születésekor.
2009. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is mindennap elgondolkozom rajta.Szeretném ha ilyen picike maradna.Úgy szeretném szeretgetni még sokáig.Mondtam a páromnak ö pedig hülyének nézett.Hogy mért szeretnék éjjelenként felkelni hozzá megállandóan fáradtnak lenni.Ö azt várja h nagyobb legyen és jókat játszhassanak együtt.Már a gondolattól elszoktam szomorodni h majd nem lesz rám szüksége.Lehet h önzés de nekem igy nagyon jó.
2009. nov. 24. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Én is pont úgy gondolom ahogy te,és a párom szintén.De inkább kelek éjszaka és alszok keveset,csak mindig maradjon mellettem.
2009. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen én is inkább felkelek az éjszaka 2x-3x csak azért h mellettem legyen és h mindig szeretgessem.Ráadásul annyira aranyos most talált rá a kezére és"dumálgat" neki eltudnám nézni az idök végéig.Ráadásul a szoptatást se hagynám abba legszivesebben mert olyan jó érzés h odabujik hozzám és szeretem nézni közben ahogy jár a kis szája:)
2009. nov. 24. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
az én babám egy kis hisztis akaratos, nem eszik és nem alszik rendesen, pelenkázás öltöztetés egy harc a kezdetektől...most 11 hónapos. Úgyhogy nem! én a napokat számolom, mikor lesz már nagyobb. :)))
2009. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom,tényleg jó baba volt,de nagyon vártam már,hogy járjon már és lehessen vele kommunikálni és "értse" is a dolgokat.Most 13 hónapos.Nekem kb.8. hónap után kezdett jó lenni a dolog,játék,érdeklődés minden szempontból...mostmár azt várom,hogy csacsogjon,de természetesen semmit nem eröltetek.

Úgyhogy,nem.

2009. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont ma beszélgettem erről a férjemmel. :) Már 10 hónapos, de még olyan mintha tegnap született volna! Röpül az idő! Pillanatok alatt a középiskolai ballagásán találjuk magunkat! :(
2009. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De. Nekem van egy 18 éves is és tudom, hogy eltűnik az idő. Ezért nem is siettetem a dolgokat. Nem kezdtem el korábban a hozzátáplálást, van cumija, cumisüvege. Eszem ágában sincs pohárból vagy kanálból itatni. Volt pólyája. Rugdalódzót adok rá, nem vagány nadrágot zoknival. :) Ringatom, altatom, sírni nem hagyom, éjszaka ha felébred magunk közé veszem. Szóval "babás" dolgokat csinálok. Nincs is ennél jobb!
2009. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!