Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát vegyek?

Milyen pelenkát vegyek?

Figyelt kérdés
8 hós fiú babám minden reggel tiszta pisisen ébred.4 plusszos pelenkát adok rá ,ami 9-20 kg-ig jó.Ő 10,5 kg.Milyet ajánlanátok hogy ne kezdődjön minden reggel ágy áthúzással,stb?Lehet hogy rosszul adom rá?Már ez is megfordult a fejemben.Nincs olyan link ahol megmutatják,hogy hogy helyes ráadni a pelust?
2009. nov. 24. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi éjjelre mindíg Liberó-t vagy Labell pelust használtunk.3.babát várjuk,Neki is ez(ek) lesz(nek) éjjelre:)
2009. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Éjjel is cseréld ki a pelusát miután evett a kicsi és úgy tedd vissza aludni.

Amúgy biztosan jól pelenkázod a kicsi babát.Nem azzal lehet a gond.:)

2009. nov. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ezt csak úgy tudod kiküszöbölni ha kipróbálsz többfélét. Én ugyanígy voltam mint ti, vettem Pampers Active babyt, azóta nem pisis a lányom, vége a reggeli átöltözős, ágyáthúzós korszaknak, nagyon jó így nekünk. Előtte kipróbáltuk a Liberot is, de az nem olyan jó nedvszívó.
2009. nov. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
9:36-osnak= éjjel nem tudom kicserélni,mert este fél 8-kor eszik utoljára,majd reggel 8-kor ébred "csak".
2009. nov. 24. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Liberó vált be este 8-kor alszik el és reggel 7-kor ébred.Eddig még egyszer sem folyt ki a pisi!Szerintem meg nagyon jó nedvszívó,mert volt amikor véletlenül elfelejtettem tisztába tenni,és elmentünk otthonról 2 óra hosszára.Haza jöttünk majd teszem tisztába,mondom te jó ég!Tele volt pisivel,és egy csepp sem folyt ki belőle!Lemértem,és 2,5kg volt!!!Komolyan mondom!Én is alig hittem el.Úgyhogy a Liberót használjuk kezdetektől,igaz próbáltam olcsóbbat de egyik sem volt jó.
2009. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi 5-öst használunk, és csak a pampers vált be.
2009. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!