Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiszti, vagy csak vízszintben...

Hiszti, vagy csak vízszintben jön a foga?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos, kb. 1 hete egyfolytában sír kora délutántól estig. Az öklét folyamatosan tömködi a szájába. Viszont ha felvesszük, ebből abbahagyja. Ha letesszük, elkezdi. Volt már olyan, hogy hagytam több, mint félórát sírni, de csak akkor hagyta abba, amikor felvettem. Kezdek megsüketülni :))) 1 hete hajnalban is felébred, de akkor nincs gond, visszaalszik 8-ig, mint máskor. Délelőttönként alszik (erőt gyűjt). Az ínyén nem látok fogzásra utaló jeleket. Mi lehet ez??
2009. nov. 24. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A kislányom ínyén sem látszott semmi és másnap megjelent két kis fogacska:)
2009. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
simán lehet a foga. és azért fáj neki vízszintben, mert több vér folyik bele, jobban érzi ettől a fájdalmat. ha felveszed, akkor csillapdik neki. próbáld kenni neki vmivel, v viburcol, v chamomilla...
2009. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem láttam fogzásra utaló jeleket a rengeteg nyálat leszámítva és pár napja kibújt. Nekem ugyan ez a problémám. Nem alszik csak sírdogál, de amint felveszem nincs semmi baja. Nem tudom eldönteni, hogy csak hiszti vagy tényleg van valami baja a foga miatt.
2009. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt hittem erre, de mivelegy hónapja tart rá kellett jönnöm,hogy csak én kellek neki...Mivel kézben semmi baja érdekes módon.
2009. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hós gyerek nem tudja mi a hiszti. neked is jobb lesz a hangulatot ha beteg vagy és odabújsz a párodhoz vagy anyukádhoz nem?
2009. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, tehát nem vagyok egyedül :) Utolsó válaszolónak :a hiszti tényleg nem jó szó, persze ilyenkor még nem erről van szó :) Nyilván hozzánk akar bújni:) Persze vannak vicces pillanatok, mikor könny nélkül sír, és két sírás között szétnéz, hogy van-e valaki, aki felvegye:)
2009. nov. 24. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!