Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A mérlegröl hogy veszitek fel...

A mérlegröl hogy veszitek fel a babát?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk az orvosnál megmérik,akkor a hóna alatt fogva emelitek fel a mérlegröl,vagy tarkó és popsi alá nyúlva? Azért kérdezem,mert a babám 5 hónapos,eddig a tarkó-popsi változat volt,de olyan nehéz igy alányúlni. Könnyebb lenne a hónaljánál fogva? Csak a csupasz testét akkor magamhoz kell fogni,mig visszaviszem az öltözöasztalra, és hát csak utcai ruhában vagyok,ö meg csupasz.. Ti hogy fogjátok meg?
2009. nov. 23. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen idős korában már a hónaljánál fogtam meg. A kabátot mindig leveszem, pulcsiban fogom magamhoz és egy pelenkát terítek rá. nem lesz baja az utcai ruhától, stramm babák ők!
2009. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jesszus, nagyobb gondod soha ne legyen...

Ekkora babát mér rég a hónaljánál vettem fel, így van, kabát úgysincs rajtad, pelenka viszont van, főleg ha készülsz a műveletre...

2009. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2009. nov. 24. 08:35
 4/4 anonim válasza:
Ha mar ugyis a dokinal vagy, miert nem kerdezed meg tole, hogy lesz-e valami baja a babadnak a te utcai ruhadtol?Ha mindig minden kosztol-portol megovod, mitol erosodik az immunrendszere?Tenyleg ez legyen a legnagyobb problemad!!! :)))
2009. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!