Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bopy, Ciciban cipők milyenek?...

Bopy, Ciciban cipők milyenek? Ti mindig ugyanazt a márkát veszitek gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Fontos mindig egy féle márkájú cipőt venni a gyermekünknek,vagy elég ha típusra egyforma?(pl.harántemelős,bokatartós,vagy ép ellenkezőleg)
2011. aug. 3. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
NEM veszem ugyanazt, hanem ár-kinézet, hasonlók döntenek.
2011. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is az ár miatt kérdezem,ilyenkor elég sok akció van,hasonló "tudású" cipők között is van pár ezer ft-os különbség is.Van egy jó kis Táncsics cipőbolt,ahol vásárolni szoktunk,de most ott nem láttam olyat ami tetszene és jó lenne....gondoltam körbenézek.
2011. aug. 3. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát eddig mindig Liliputi cipőket vettünk, mert nagyon jól beváltak, és nem olyan drágák...
2011. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Ciciban és Superfit cipők nagyon tetszenek, azonban még egyik márkát sem próbáltuk.

Az ok annyi, hogy mifelénk nem nagy a kínálat és én ragaszkodom a jól bevált márkához.

DD Step volt a Picurkám első cipője...........gyorsan, gyönyörűen megtanult benne járni. A következő is az volt, és épp ma rendeltem meg a harmadik cipőjét.

Ezt a márkát már ismerem, ismerem a fazont, a méretezést, ezért bátran merek belőle netről rendelni.

Árban elfogadható, nagyon strapabíró, abszolút nem izzad-büdösödik bele a gyerek lába, jó erős kérge van, tartja bokáját, tetszik a gumírozott orrész, mert így nem a bőrt rúgja szét, és nagyon szép csajos fazonok vannak.

Nekünk ez vált be...ha márkát váltok,akkor a fent említett kettő között fogok választani.

2011. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig Siesta volt, a harmadik párat/harmadik méretet fogyasztjuk. Szerintem maradunk ennél, eddig mindegyiket valahogy akciósan/piacon vettem. Van más cipőnk is ugyan, de azt csak a játszótérre, homokozóba szoktam ráadni, nem sajnálom ha tönkreteszi, de egyébként utcára a Siestát adom rá. Van még egy pár Agatha Ruiz is, az kb 2x volt a lábán, templomba, esküvőre, de azt sem adnám rá napi használatra. Itthon zokniban jár.
2011. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon tetszik, különösen a Bopy.

Könnyű, tartja a bokát..., de sajnos az én lányom lábára nem megy fel. :-(((

1. cipője Siesta volt, nyárra Superfit szandit kapott.

De ősszel ismét megpróbáljuk a Bopyt, hátha valamelyik fazon jó lesz!

2011. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig csak szieszta cipőnk volt. Nem csak azért mert jó. Hanem 19-20-21 tuti mindig nagyobb, főleg ha még a típus is ugyanaz, de amúgy sajna a méretezések nem mindig mérvadók.
2011. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az ELEFANTEN cipők a legjobbak! A Deichmann-ban kapható.
2011. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.Mi is siestaval kezdtünk,de mire észbekaptunk,hogy valahogy keskeny neki a cipő-gyönyörűen ment benne,nem dörzsölte sehol-begörbült a 2 szélső ujja,és nekünk azóta ezt többen jelezték,hogy keskeny cipők.aztán d.d.stepre váltottunk,azóta csak azt vettünk,ez jól bevált neki,árban is,kényelemben is.De múltkor nézegettem ezt a 2 másik fajtát is,gondoltam ha valami oknál fogva nem kapnék ebből,kipróbálnánk azokat.De még nem vettünk és közbe kíváncsi lettem,ki mennyire "márkahű" ebben a témában.

Elefantent nézegettem neki múltkor,de 2 deichmann boltban nem volt méret a lábára:(

2011. aug. 17. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!