Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg egészségtelen oldalt...

Tényleg egészségtelen oldalt altatni 2 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Hason egyátalán nem marad meg és mindig akkor alszik csak el, ha az oldalára fordítom és kitámasztom. Rosszat csinálok?
2009. nov. 23. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
A kórházakban is oldalt fektetik őket, hogyha buknak, akkor ne fulladjanak meg. Ott sem lesz semmi bajuk tőle, csak forgatni kell pár óránként.
2009. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy mutatták a kórházban, de itt olvastam, hogy állítólag árt a csípőjének. De ha úgy szeret aludni, mit csináljak?
2009. nov. 23. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan aludjon oldalt! Az én pici fiam is oldalt alszik az elejétől, hogy ha visszajön a kaja, nehogy fulladozzon szegény. Persze felváltva, hol az egyik oldalon, hol meg a másikon. A csípőjének semmi baja. Most 4 hónapos, mostmár háton fekszik, mert úgy szeret :)
2009. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Még annyi, hogy nekünk a védőnő mondta, hogy így aludjon az elején a büfik miatt. Szóval semmi gond.
2009. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából ne hallgass senkire...a babádra hallgass,ahogy ő szeret aludni,úgy altasd.

Hason a csecsemőhalál miatt nem javasolják,túlmelegszik.

Háton a bukás miatt megfulladhat...(az én kisfiam bukós volt,mindig is háton aludt,semmi baja nincsen,a fejét valamelyik oldalra fordítva alszik...)

Oldalt meg a csípő fejlődési rendellenessége miatt nem ajánlják...

Akkor a levegőben aludjon?

A kicsiknek nagyon fontos,hogy jól aludjanak éjjel,ahogy szeret,úgy aludjon!

Jó babázást!

2009. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót a csípőjének, nagyobb eséllyel lesz vele gond. 2 hónapos a babád, akkor kb most mentek csípőszűrésre, kérdezz rá az ortopéd orvosnál, szívesen válaszolni fog.
2009. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem kezdetektől fogva vagy hason vagy oldalt alszik a fiam.egyszerüen háton nem akar ,ha lerakom akkor 5 perc és fenn van,de ha az oldalára vagy a hasára fektetem akkor alszik is tovább.

én erről nem is hallottam h nem jó oldalt altatni.

3 hós kiscsávó anyukája

2009. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én 4 hónapos fiam hason alvó. Amióta a hátára, ill. az oldalára fordul, van, hogy oldalt fekve alszik el, miután én hasra tettem a kiságyban :)

Az ortopéd orvosunk szerint a csípőjének a hason alvás a legjobb.

De mivel már önállóan fordul én már nem erőltetem vissza hasra. Nem is lenne értelme. Én is oldalt fekve alszom :)


Mivel a Te babód csak 2 hónapos, én azért tartanék attól, hogy nehogy eldeformálódjon a csipője. Biztos nem lenne jó terpesz-pelenkát hordatni vele.

Ugyanakkor a gyerekek ösztönösen tudják mi a jó nekik....

2009. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

10:58-as vagyok

próbáltad már háton altatni?

Erről nem írtál...

2009. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze, próbáltam, de ha kómában van és hátra fektetem, kipattan a szeme és úgy nem képes elaludni. Hason pedig rettenetesen sír azonnal.
2009. nov. 24. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!