Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hízik jobban a...

Miért nem hízik jobban a babám? Sokat mozog?

Figyelt kérdés

Nem versenyezni akarok,mielőtt valaki ezt hinné,csak pl most hogy beteg lett,20 dkg -t fogyott,és minden egyes náthánál étvágytalan és fogy egy kicsit.

Amúgy jó evő kislány,mindent megeszik,de rengeteget mozog,ezért nem megy jobban fel a súlya?

Nem sovány,.de olyan sok babánál látom a nagy dagadó hurkákat,nálunk ez nincs.És most hogy beteg meg olyan kis beesett lett a pocakja,arca.

10,5 kg volt 82 cm.16 hónapos.Most visszafogyott 10,3 kg-ra.

Más babája is fogyogat betegségkor,?

Nekem ez az evés dolog amúgy is a mániám,ha kicsit étvágytalan már idegesít mi lehet a baj.


2009. nov. 23. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
16 hónaposan minek méred? 20 dkg az egy kör az étkezőasztal körül. ne mérd.!!!
2009. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom eltenni azt a hülye mérleget:-)
2009. nov. 23. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetes, hogy ha beteg és kevesebbet eszik de mozog akkor fogyogat. Én ugyan ilyen vagyok mint te. Minden este mérem a lányomat mert ő meg iszonyú rossz evő. Így aztán 19 hónaposan 84 cm és 10,20-10,50 között van. Attól függően, hogy mennyit eszik (de inkább nem mert most jön az utólsó négy foga), vagy hány kaki volt egy nap és mennyit rohangált. Úgyhogy nyugodj meg nincs semmi baj a babáddal. És a dekákat meg tényleg ne nézd, már én is csak megszokásból méregetem őt. Elfogadtam hogy ilyen és kész. De inkább ilyen legyen mint túlsúlyos.

2009. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 7 hónapos kisfiammal is ugyanez a helyzet, ha egy kicsit meg van fázva, már alig akar szopizni, én meg stresszelek állandóan. Az én babám 7 hónaposan 7620 gramm és kb. 72 cm, szóval Ő sem túl nagy.
2009. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi anyukak mar csak ilyenek vagyunk.

AGGODUNK!

ha kell, ha nem. ha eszik az a baj, ha nem eszik az, keveset/sokat alszik, mozog/tul nyugodt, stb.... lehet majd par ev mulva csak mosolygunk ezeken a dolgokon. talan a kovetkezo babanal mar nem parazunk ennyit.

2009. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 26. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!