Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki jobban csak a...

Ha valaki jobban csak a hasára hizik annak fia lesz? És ha a csipő, comb is, akkor pedig lány. Vagy ez csak alkattol fugg?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak alkattól függ.Én mondjuk világ életemben combra és fenékrehízós voltam,most is oda híztam,no meg mindenhova egy kicsit:)A nemét még nem tudjuk,de majd kiderül.Ismerek olyat is ,akinek baba nélkül,akkora hasa van,mint eg kishordó,és ahhoz képest kicsi a feneke és a combja.
2008. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na ezt add össze!Ma töltöttem a 14. hetemet, és a hasamra, csípőmre, combomra, és a fenekemre is híztam picit. Az UH.-on 80% biztossággal megmondták, hogy fiú lesz, de azért még nem veszek mindent kéken.

Ez szerinetm pusztán csak alkati kérdés.

2008. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én csak hasra, és felülről híztam, és kislányom lesz, 32 hetes vagyok.
2008. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a kivétel.:)

Mindkét fiammal csak hasra híztam. Most mindenhova,főleg csípőre és fenékre és eddig kislányt mondanak. Nálam bejött,de szerintem ez csak véletlen.

22 hetes kismama

2008. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én kisfiút várok és eddig csak a hasam nőtt meg. Máshol semmi. 29 hetes vagyok és eddig 6 kg-ot híztam.
2008. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem eloszlik,igaz 3 kiló idáig,nem igazán tűnik fel, és lányom lesz(20 hetes), de ez alkati kérdés,hidd el nem befolyásolja a baba neme.
2008. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20hets vagyok, csak hasam van, semmmi plusz kiló és kisfiú :)
2008. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pocira híztam és kislányom lesz, eddig 6kg-ot sikerült felszedni és 33. hetes vagyok.
2008. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak pocira szedek fel,kisfiam lesz.

Nem hinném,hogy van összefüggés.:)

Boldog babavárást!

25 hetes kismami

2008. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!