Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázóban szoktatok etetni?

Pelenkázóban szoktatok etetni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a bevásárlóközpontok pelenkázójára. Szoptatni vagy cumisüvegből etetni.
2009. nov. 23. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy mivel máshol nem tudtam volna, ott szoptattam meg a kislányomat. Vidékiek vagyunk és Pesten volt dolgunk, vásárolni is voltunk, így a pelenkázó volt az egyetlen meleg hely, ahol tisztába is tehettem és jól is tudtam lakatni a kislányomat.
2009. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekel, mert tegnap az egyik bevásárlóközpontban rámszólt elég durván egy anyuka, hogy ez nem etető, hanem pelenkázó. Csak azt nem tudom, hogy ő hol etette meg ilyen helyzetben a 4 hónapos babáját?
2009. nov. 23. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, rendszeresen, mivel orvoshoz 100 km-t kell vinni őket, így egy bevásárlóközpont pelenkázójába szoktunk bemenni pelust cserélni és ott szoptatom is őket (Pécs).

Én elküldtem volna a halál f...ra a hölgyet, de rögtön...

2009. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én is nehezen álltam meg szó nélkül. Mi is 150 km-re utaztunk és más lehetőség nem volt. Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 23. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Pelenkázó csak egy elnevezés. Azért vannak székek betéve, hogy ott kényelmesen meg lehessen etetni a babát. Én is biztosan elküldtem volna melegebb éghajlatra a kedves hölgyet.
2009. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég szomorú ha pont egy anyuka szól rád ilyenért... Nekünk csak egyszer adódott úgy hogy bevásárlás alatt lett éhes a kisfiam, az autóban etettem meg, de ha az nem lett volna, valószínűleg én is a pelenkázóba mentem volna vele.
2009. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon durva, hogy egy anyuka szól meg ilyesmiért. ő biztos nem szoptatott...Ha nem lenne pelenkázó a közelben, akár egy padon ülve is megetetném a gyerekemet... nem fog azért éhezni, mert prűdek az emberek. Ez a lehető legegészségesebb táplálék, nem fogok mások miatt lemondani róla...
2009. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az a bizonyos anyuka hol eteti meg a gyerekét, ha az éhes és nincs más mód. én biztosan nem álltam volna meg szó nélkül a beszólását. Miért zavarta őt az, hogy Te ott szoptattál? Szerintem csak irigy volt, amiatt szólt be. Nem hinném, hogy ő esetleg nem tudta volna kicserélni a gyerekén a pelenkát, akár úgy is, hogy ti ott ültök..nem a pelenkázón szoptattál gondolom:))) Ha meg véletlenül kint, egy padon szoptatsz, akkor meg az a bajuk..na, erre varrjunk gombot! Cumisüvegből meg bárhol, bármikor, bármilyen helyzetben lehet... Persze, nem azt mondom, hogy ülj le a lehető legforgalmasabb helyen és ott szoptass, de a pelenkázó (vagy bárhogy is nevezzük, lehetne bBaba-mama szoba is) épp eléggé elszigetelt hely ahhoz, hogy ott még a legprűdebb embereket se zavarjon egy szoptató anyuka..
2009. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!