Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég az neki? Nem kellene a...

Elég az neki? Nem kellene a nagyobb?

Figyelt kérdés
Féléves a kisfiam, de a gyerekorvos azt mondta, hogy együk továbbra is az 1-es tápszert! Ne váltsunk kettesre..... Nem értem, elég az neki egy éves korig, elég tápláló? Jó nagy baba, 75 cm és 9 kg! Nagy étvágyú, már csak reggel. este kap tápit.
2009. nov. 23. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azért mondta,mert a 2-est már nem írhatja fel,azt recept nélkül kell megvenned.Az én manóm 10 hónapos,és csak este eszik tápszert,de még a milupa startot:)
2009. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Direkt visszakérdeztem, hogy miért 1-est írja megint, nem kellene később 2-re váltani, de erre azt mondta, hogy az 1-est eheti 1 éves korig nyugodtan...

na igen, de nem azért van több féle, a kornak megfelelő, mert más a tápanyag tartalma, az összetétele..és egy 7-8 hónapos gyereknek nem ugyanannyi az igénye mint egy 7-8 hetes babának!

2009. nov. 23. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező! Ki végzett el orvosi egyetemet? Te vagy a gyerek orvos, aki éveken keresztül tanulta a szakmát és hidd el sokkalta több tapasztalattal bír ilyen témában (is), mint TE VAGY az oldalon BÁRKI.
2009. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a Humana baby fitt-et eszi,akkor igaza van a dokinak.A többit sajnos nem tudom.A dobozon nincs erről irva semmi?
2009. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves 10:48-as válaszoló.... nem okoskodásra voltam kíváncsi...amúgy meg az orvosok és védőnők is nagyon maradiak, buták tudnak néha lenni-elnézést a kivételnek! amúgy meg csupán érdeklődtem, mert úgy tudtam a 2-es van 6 hós kortól....gondolom azt is valamiért kitalálták, nem hülyeségből....
2009. nov. 23. 13:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Nestlé Beba HA-t eszünk. Lehet egy éves korig is használni, csak mivel babám nagy étkű, egyre nagyobb adagokat kell ennie, ezért gondoltam.... de a doki mondta elég, megjegyzem nem ő eteti nap mint nap és nem egyszer mondott furcsa dolgokat...mint pl. hogy egyen 4 hónaposan kiwit meg paradicsomot...nagy okosság....
2009. nov. 23. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
10.48 vagyok. Köszi a lehurrogást! Akkor válts dokit!
2009. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de Te kezdted..... és igen, már gondolkodtam rajta, hogy orvost váltok!!
2009. nov. 23. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!