Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor mászott a babája,...

Kinek mikor mászott a babája, leginkább az extrém helyzetek érdekelnek?

Figyelt kérdés
Mennyi idös volt?Mikor mászhat a legkésöbb a baba?
2009. nov. 22. 23:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 9 hónapos és még nem mászik. Szépen ül, és forog hason a tengelye körül, de ennyi :)

Azért örülök, hogy nem csak az én gyerekem nem aktiv a fejlődés terén.

2010. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam pont ma 7 hónapos, és pont ma mászott előre négy lépést! Régóta próbálkozott, de eddig ha felemelte az egyik kezecskéjét a földről, akkor egyből eldőlt, és ma végre sikerült neki átmásznia a játéksarok egyik végéből a másikba:D
2010. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam már 5 hónaposan mászott, aztán 5,5 hónaposan felállt. A kiságyban lépeget, vagy ha fogom a kezét, de ezt nem engedem neki. Egyenlőre nem izgatja a mászás. Szeret sokat mászni, illetve állni és fel és le guggolni.


8 hónaposa baba anyukája

2010. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
kislányom 7 hónaposan kezdett el mászni,és mindent ami a számára elérhető polcokon volt lerántott.sok vázánk meg ilyen kárba veszett:)azóta ami még épségbe van felsőbb polcra került.
2010. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A fiam 11 hónaposan kezdett mászni, viszont 7 hónapos korától kúszott és 10 hónaposan felállt és kapaszkodva elindult. Járni 15 hónaposan kezdett. Egyébként 18 hónaposan volt 10 kg (és81cm), szóval tényleg szép nagy babád van, szerintem ez is közrejátszhat.
2010. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia


én még az első körben írtam neked, akkor volt a fiam 10 hós én nem mászott nem kuszott...

Na 1nappal múlt 1 éves mikor neki állt mászni, azóta le sem lehet lőni :D


Ti hogy álltok?

2010. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
március 29.-én lessz 11 hónapos de még mindig nem mászik most 11 kg már feláll mászópózba de még nem szánta rá magát hogy meginduljon szerintem még idö kell neki.Járunk uszni és tornászni hátha az majd segít.Ha fogom a kezét ügyesen lépeget.
2010. febr. 20. 18:44
 18/19 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok, ha már felállt mászópózba, előbb utóbb el is fog indulni, ne izgulj!
2010. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat mindenkinek.
2010. febr. 21. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!