Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Botmixer vagy Robochef? Nem...

Botmixer vagy Robochef? Nem sokára kezdjük a hozzátáplálást, nem tudom melyiket vegyem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elsősorban a gyermek kajájának elkészítéséhez használod, akkor botmixer. Az elején teljesen össze kell pépesíteni a gyereknek mindent, és ezt a robochef-el nem tudod megcsinálni, kis mennyiséggel. Tapasztalat! Nekem mindkettő van, nekem botmixer jött be.
2009. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Botmixer.
2009. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
botmixer
2009. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Botmixer, de jó minőségű. Szintén mindkettő van és a botmixer sokkal praktikusabb. Elmosogatni is egyszerűbb és gyorsabb. Viszont amit anyu vett "no-name" botmixer nem mixeli le rendesen a kajcsit, nagy darabok maradnak benne, megőrülök tőle amikor ott vagyunk...
2009. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk van mindkettő. Először úgy voltam, hogy a Robochéf tökéletes lesz, főleg, mert üveg a tálkája. De amikor először megpróbáltam vele pürésíteni, akkor nem jött össze. Inkább csak felaprította, mintsem pürésítette volna. Azóta erre nem is használom (de más szempontból nagyon elégedett vagyok vele), viszont ha nagyobb lesz, és már ehet darabosat, akkor a robochéffel is lehet. De eleinte mindenképpen botmixert használj
2009. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor botmixert veszek.
2009. nov. 23. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!