Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes porszívós orrszívót...

Érdemes porszívós orrszívót használni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már elektromosat is, simát is egyik se jó csak a porszívós, viszont egy trauma végigcsinálni a 11 hónapos fiammal az orrszívást. Iszonyatosan ellenkezik, sír szegénykém nagyon fél tőle, hiába próbálok bármit kitalálni. Kicsit náthás, folyik az orra rendesen. Elkezdtem tanítani kifújni az orrát, ez valamennyire sikerül, de nem az igazi. A porszívós orrszívó szépen kihozza a trutyit de én már kikészültem tőle meg a gyerek is. Tanácsok esetleg?
2009. nov. 22. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb gyerek nem szereti,nekem az 5,5 éves fiam is cirkuszol miatta,közben a húgai meg se nyikkannak ha használjuk.:)Megszeretni nem biztos,h fogja,de valamennyire megszokni igen,mert sajnos szükséges,ez a legjobb.

Esetleg próbáld meg a vízsugár-szivattyúsat,nem tudom hol lehet kapni,de jobban szív mint az elektromos.

2009. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a legkisebb fokozatra szoktam állítani a porszívót(így halkabb), aztán letakarom valamivel hogy ne legyen olyan ijesztő a hangja,és elkezdem viccesen az orrába tenni.Előszőr sirdogál,majd a következőknél már hagyja.Még éjszaka is bírja-de csak letakarva!!!És mindig befújom előtte az orrát sóoldatos sprayvel.
2009. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is a legkisebb fokozatra állítom a porszívót, de ha már meglátja magát az orrszívót, alapból ordít és csimpaszkodik belém szegénykém. A vízsugarasat hol lehet kapni? Még nem is hallottam róla!
2009. nov. 22. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagy cirkusz van belőle, de hidd el pár hónap és rájön, hogy így neki is jobb lesz.15 hós a lányom, pont náthás ő is, tegnap még ha mondtam, hogy megyünk orrot porszívózni elrohant, ma meg mire az alkatrészekkel beértem a szobába már nagy ordítás közepette magától felült az ágyra és várta a rémtettet. Négyszer porszívóztunk, négyszer helyezkedett el magától. Ezt én úgy értékelem, hogy bár nem kellemes neki, le is kell fogni, de már feléri ésszel, hogy így utána könnyebb lesz neki. Én maradok a porszívósnál ezután is.
2009. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon megtalálod:

[link]

2009. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!