Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg betiltják a porszívós...

Tényleg betiltják a porszívós orrszívót? Tudtok erről valamit? Csak mert akkor betárazok belőle, ha később lesz tesó.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed? Es mi az hogy betarazol?
2011. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%

Hát én nem bánnám.Legalább nem kínoznátok a gyereketeket.Én egyszer próbáltam nagyon sírt a kisfiam.Én is kipróbáltam és szörnyű.

Úgyhogy mi nem használtuk!!!

2011. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
Ez az info honnan van?Mert akkor én is betárazok.Ez a készülék nélkül,a lányomnak hétszer szúrták volna fel a fülét!!!!csak az utolsó egy évben.
2011. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy ezen az oldalon egy anyuka írta, hogy ő mennyire örül hogy betiltják. Csak több véleményre lettem volna kíváncsi, illetve hogy erről mit tudtok. Hogy betárazok, az alatt azt értettem, hogy veszek vagy 4 dobozzal és beteszem a szekrénybe. A fiam 2 éves, amit most használunk az már a 3. orrszívó. S mivel akarunk tesót, neki tennénk el.
2011. febr. 4. 21:15
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

És kedves utolsó, ha nem használtátok, akkor hoyg szedtétek ki a taknyot a gyerekből? Kicsalogattátok szép szóval?

Az elektromos orrszívó dettó ugyanolyan.

Szükséges rossz, persze, hogy ordít, de az oltásnál is ordít, akkor azt se kapjon?

Muszáj kiszívni ahhoz hogy ne legyenek később súlyosabb szövődmények. Felnőtt ész.

2011. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

En is kiprobaltam, mielott a gyerkoc orrat szivtam volna, es semmi borzaszto nem volt. Viszont hatekony, igy sokkal hamarabb tujutottunk a nathakon. Amugy probaltam mindeg a leheto legkevesebbszer szivni...

Miert tiltjak be? Nem hallottam errol!

2011. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

??? Miből gondolod?

Kedves második!Nem lehet,hogy csak a hang miatt sírt a kicsi?

Szerintem nagyon hasznos dolog!A gyermekeimnek is használom,és mi is vettünk magunknak!Nem fáj,és nem is kellemetlen!

Bocsi az OFF-ért!

2011. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
21.14-es. Csak nem azt akarod mondani,hogy fájt?Ugye nem?Tudod te,hány gyereket mentett meg ez a szerkentyű a fülszúrástól?Mert hangos?...jó,az igaz.De hasznos!!!!!Inkább sirjon a porszivó hangjától,mint 39 fokos lázzal a fülészeten,csak azért mert a váladék nem lett az orrából leszivva.
2011. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Pont azzal kínoznám a gyereket, ha nem szívnám le jól az orrát, szóval hülyeséget ne írj. Jobb lenne ha kórházba kerülne mert felgyülemlene neki? Minden szülő a legjobbat akarja a gyerekének, én inkább vállalom hogy sír 2 percig, minthogy beutalják.
2011. febr. 4. 21:17
 10/26 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik nem igaz a hír, ha ennyien nem hallottatok róla. Köszi hogy írtatok:))
2011. febr. 4. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!