Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg betiltják a porszívós...

Tényleg betiltják a porszívós orrszívót? Tudtok erről valamit? Csak mert akkor betárazok belőle, ha később lesz tesó.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A szájjal szívható nem olyan hatásos. Nekünk van mindkettő de ezt csak akkor használjuk ha úton vagyunk, arra tökéletes. Mellesleg az én 14 hónaposom is szó nélkül tűri, néha ő hozza a porszívót, hogy szívjuk ki a trutyit.
2011. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Csatlakozom.. A szájjal szívható jó, jobb mint a semmi, vagy a kézi pumpának nevezett valami. De nem olyan jó, mint a porszívós.

Tapasztalat! Mi is utazáshoz vettük, de otthon csakis porszívózunk.

Nálunk az első pár alkalom csak, amikor sírás van, de aztán, amikor hozzászoknak semmi gond vele.

2011. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tiltják be, ez dettó olyan hülyeség, mint a vigantol vagy a habtapi téma.


Mi is használtunk egyébként szájjal szívósat is, jó volt, de közel sem olyan hatékony, mint a porszívós.

Az meg egyébként szerintem szoktatás kérdése is, hogy a gyerek mennyire fél az ilyen zajtól. A fiam már 1 évesen is simán odaállt és kiszívta magának, mert nem félt a hangtól és valószínő volt már annyi esze, hogy neki is jobb lesz utána.

2011. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%os 22.41-es.A kézi,a csapra szerelhető,az elemes,ezek mind felesleges pénzkidobások többezer forintért.Egyedül,ez a készülék ami maradéktalanul kiszedi a sürű, letapadt,taknyot.Egy fűlgyulladásra hajlamos gyereknek a legkissebb náthából is komoly fülproblémái lehetnek,HA NINCS RENDESEN LESZIVVA AZ ORRA.Még igy is hétszer voltunk,a fülészeten.Nem,nem kellett szúrni,mert ez a gép csodát tett.De ha egy kézi porszivóra biztam volna,akkor tuti.
2011. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell így leszavazni. Nem írtam, hogy a porszívós sz@r, nem is fikáztam le senkit, csak annyit írtam, hogy van szájjal szívható is, és az is jó.

És az is TÉNY, HOGY SZERENCSÉRE NEM MONDHATÓ ÁTLAGOSNAK, HOGY EGY GYEREK ÉVENTE 7X JÁR FÜLGYULLADÁSSAL A KÓRHÁZBAN. Én mindössze ennyit írtam, nem tudom, kit és milyen módon bántottam meg ezzel, de nem végül is nem meglepő a lepontozás, amennyi frusztrált ember van manapság.

Amúgy nagyon sajnálom, ha a gyerekeddel évente 7x voltál fülészeten, ez borzasztó lehet, de szerencsére nem ez az átlag.

Nekünk porzsívós és szájjal szívható is van, én a porszívósat sokkal kevesebbet használtuk. 3 gyereket sikerült valahogy felnevelnem mostanig, a legkisebb 6 éves.

2011. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Végre!Igen nem átlag és tényleg az sem, hogy használják az orrszívóst.Szerencsére!!
2011. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!