Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok éjszakára babátokra...

Mit adtok éjszakára babátokra ebben az időben?

Figyelt kérdés

Én a kisfiamra hosszú ujjú body-t, rugdalózót és hálózsákot adok meg egy vékony takarót. Viszont a takaró általában alatta végzi, ahogy forog. Azt olvastam valahol, hogy takarót nem is nagyon ajánlatos használni a babáknál, mert belecsavarodhatnak stb., de én állandóan attól félek, hogy egyébként viszont meg fog fázni. Mit tegyek?


7 hónapos fiúcska anyukája


2009. nov. 21. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha hálózsákot adsz rá, akkor nem kell takaró. Pont a takaró helyettesítésére van. Miért adsz rá még takarót? A végén még nagyon melege lesz.

2009. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 9 hósak vagyunk, 25 fok van, lábfej nélküli rugiban alszik, body nélkül, takaró. Sose volt beteg.
2009. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nálunk átlag 21 fok van a lakásban, ezért vagyok tanácstalan.
2009. nov. 21. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
takarót tényleg ne adj rá, az én babám a múltkor a feje köré tekerte, már fulladozott, szerencsére pont a szobája felé jártam és meghallottam, durva volt, még szerencse hogy légzésfigyelő is van
2009. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én babóm féléves, én mindig csak egy hálózsákban és paplan alatt altatom, csak most kezdte magára húzni néha. Egyébként 22 fok van, és még sose fázott meg.
2009. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy öltöztetem mint Te, csak takaró nélkül. Kb. 19-20 fok van ahol alszik. Eddig nem volt baj, de én is aggódós vagyok, sokszor nézem a kezét, orrát, arcocskáját nem hideg-e. De mindig kellemes meleg és át is alussza az éjszakát, így gondolom nem fázik :)
2009. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk 21-22 fok van,én csak egy vékony kezeslábast adok a kislányomra,meg egy plüss takarót,amit mindig lerúg. :-D

3 hónapos,nem volt beteg.

2009. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hosszú ujjú body-t adok rá és hálózsákot. Nálunk is 21 fok van éjszaka. Még eddig nem volt baja.
2009. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!