Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy változott mega babátok...

Hogy változott mega babátok étrendje a tehéntej bevezetésekor?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
amikor tehéntejet adtam neki, romlott az étvágya, néha hasmenése volt, nyűgibb volt. kiderült pár hónapra rá, h az addig csípésnek hitt 1-2 pötty allergia kezdete. sajna nem tudta az ő szervezete feldolgozni a tehéntejet, hiába higítottam. de ez csak a mi esetünk.
2009. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már korábban kezdtem fél évesen,és nagyon jó volt az étvágya.Először hígítottam,de mára már házi tejet adok,és nagyon szereti.Megiszik egyszerre 2,5 dl.-t.2-3 naponta adok Neki,és most már kakaót is.Szerencsére Nála semmilyen pöttyök nem jelentkeztek,erős Baba,és egészséges.5x eszik egy nap ebből egy ami tej,vagy tápszer.Jó étkű,megeszik mindent. :) 11 hónapos Baba,de mindjárt 1 éves :)
2009. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!