Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hurrogják le azokat...

Miért hurrogják le azokat akik 4 hós babájuknak hozzátáplálnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sajnos nekem is ezt KELL tennem,orvosi utasításra,mert kiderült 4 hónapos kisfiam 1 hónap alatt semmit sem hízott.Napi 6x evett,estére kapott pótlás tápszert,mert akkor jelezte még éhes,s nem hízott.Mint kiderült 50 ml-t tudott nap közben szopizni,de a kis drágám nem sírt,hogy még éhes,szépen büfizett s elaludt,s majd 3 óra múlva újra enni kért.

Sírva jöttem haza a rendelőből,doktornő meghagyta napi 1 étkezés tejpép.Kisfiam nem szereti...fintorog,s rázkódik.Így doktornő utasítására napi 1 étkezés főzelék.SAJNOS!!!!

Megfogadtam 6 hónapos koráig csak kizárólag anyatejet fog kapni kicsim,s csak akkor kezdem el a gyümit!sajnos nem így lett,a legdrágább,legolcsóbb,homeopátiás,gyógynövényes,rostos levek,levesek fogyasztása ellenére 50 ml tejcsim van babámnak.természetesen napi 5x 6x ha kell többször is cicin van,de eredménytelen.

Szóval ezek után kérdem én,aki minden éjjel sírva fekszem le,hogy már nem tudom teljes értékűen szoptatni a babám,miért kell minket bántani,mert hozzátáplálunk??????????


2009. nov. 21. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne törődj az ilyenekkel. Egyszerűen buták. Ahelyett, hogy örülnének, hogy ők tudnak sokáig szoptatni, itt cseszegetnek másokat. Úgyhogy sz.rd le az ilyeneket. Csak azzal törődj, hogy a babád szép és egészséges, mert biztosan így van! :-)
2009. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mi hasonlóan jártunk mint ti 4 hósan, egy picit én is kétségbe estem, de rájöttem, hogy nem ez a megoldás, elfogadtam a helyzetet úgy ahogy volt és nem idegesítettem magam, és így ezzel a nyugodtsággal még a mai napig kétszer egy nap szoptataom a fiam, most 9 hónapos. szóval inkább ne aggódj és tedd azt amit az orvos mond, üdv
2009. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Egy dologra kérlek: ezen ne őröld magad egyetlen egy percecskéig sem!!! Oké?

Nem kell senkinek magyarázkodnod, nem kell senkivel megosztanod a babád nevelésével-gondozásával kapcsolatos dolgokat, mert a Te gyereked, és úgyis azt teszed, ami neki a legjobb!!! Ne foglalkozz senkivel, úgy tápláld, ahogy meggyőződésed, hogy jó neki. Engem is annó probáltak kioktatni, mondták az okosságokat, folyamatosan stresszeltek, de NEM FOGLALKOZTAM velük. Most a kisfiam gyönyörű szép izmos, fejlett, nulla babaháj, okos kisfiúvá cseperedett.

Ezért azt ajánlom, hogy felejtsd el az ezen való stresszelést, és legyél boldog anyukája a kisfiadnak. Mert neki az a jó. Puszillak!

2009. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat,kedvesek,aranyosan vagytok.Próbálok nem foglalkozni emberkékkel,de annyi Okoska van...S most hogy ilyen a lelki kis világom,érzékeny vagyok.De a kis mosolygós babám kárpótol,s nagyon bízom benne ezzel a korai táplálással nem okozok neki a későbbiekben bajt!

Jó egészséget nektek s mosolygós napokat!.-)

2009. nov. 21. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az nem derült ki a kommentedből, hogy tápszer miért nem lenne jó a babádnak? A főzelék és a tejpép helyett.


Van, aki nem tud szoptatni, van baba, aki a tápszert se eszi meg, de ez már tényleg nagyon ritka, ott nincs mit tenni, főzeléket KELL adni. De ez tényleg nagyon ritka.

A gyomruk ekkor még nem tudja emészteni a főzelékeket általában, ezért nem túl jó, hogy ezzel kell terhelni őt.

2009. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
miért bűntana valaki?vagy bántott?azzal van itt a baj,hogy az ember kérdez valamit,és teljesen nem lehet mindent leírni,de jönnek máris a kioktatások.az megint más kérdés,ha valaki azt kérdezi 2 hónapos babájának mi legyen a következő kaja,mert már ezt vagy azt eszik.olyan orvos a világon nincs aki azt tanácsolná,hogy 2 hónaposan etezsd a gyereked,de 4 hónappal nincs semmi baj.a másik meg ki a fenét érdekel,hogy az itt irigy,sznob,nagyképű,kioktató anyukák(Van kivétel)mi a fenét válaszolnak.a babád egészsége a lényeg,nem pedig az ő sznob véleményük.és biztos kapsz jó pár bátorítást is.és már jó ideje nem látogattam ide,mert elegem lett a sok beképzelt anyukából,aki egyébként ha életben ismernéd nem úgy csinálja ám,de itt osztja a nagy észt.ne törődj senkivel,és ha tudod ne itt beszéld meg a problémáid,mert fogsz még sírni akkor ha most kiakadsz.
2009. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért nem eszik tápszert,mert max 60 ml után egyszerűen nem kell neki,pedig már többet is próbáltunk...(Beba,Milupa)
2009. nov. 21. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Fel a fejje! Először is neked kell megnyugodni és felfogni, hogy nem a te hibád. Mások is vannak így. Ha a babád éhes lesz akkor enni fog. Mondjuk mi először gyümit adtam neki mert az édes. Barackkal kezdtem. Utána banán és alma... Szerintem próbáld meg hátha bejön. sok sikert és írd meg, hogy sikerült.
2009. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én úgyan igy jártam azzal a külömbséggel, hogy nekem székrekedést okozott a tápszer, 3,5 hónapos volt mikor hozzátápláltam. most 6 hós 8 kg és jó az emésztése.
2009. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!