Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen balesetek történtek...

Milyen balesetek történtek eddig a babáitokkal? Gondolok it leesett az ágyról, lenyelt valamit, megevett, megivott valamit.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 17:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

Kb 7 hónapos volt a lányom amikor már kapaszkodva fel tudott állni.A konyhában főztem,a sütőben sütöttem.A gyerek mellettem a földön.Egy másodpercre néztem félre és a gyerek már fel is akart állni a forró sütőajtónak támaszkodva:( szerencsére csak az egyik kezét rakta rá de megégett a kis tenyere.Gyorsan hideg viz de igy is másnapra felhójagosodott.És az ebben a fura hogy nagyon figyeltem és még mondtam is magamnak hogy forró a sütő és vigyáznom kell.És mégis....

Szerencsére egy hét alatt begyógyult a bibi, és azóta ő is tudja hogy konyhába nem megyünk be ha anya főz,mert meleg a sütő.

2009. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%

kb 6hónapos volt,mikor a kezemben fogva őt elestem.(elakadt a lábam)és ő kb 20-30cm-ről kicsúszott a kezemből.lesértette egy kicsit a fejét.de se varrni semmi ilyent nem kellett.persze ügyelet egyből.

aztán 9-10hónapos lehetett,mikor a komppal elesett oldalra,mert addig nyújtózott lefele,míg megbillent.persze semmi baja.2x esett le az ágyról...

napi szinten esik kel,most,hogy járni tanul.és most szombaton volt az 1.elharapása,elesett és elharaphatta a száját...úgy sajnáltam szegény 1éves fiacskám.de nem állhatok állandóan mellette

2009. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
91%
14 hónapos a lányom. A hétvégén még az esti mese előtt kész lettünk a fürdéssel, benyomta a 3 dl tápszeres tejet, és gondoltam, kényelmesen elhelyezkedünk, míg megnézi a mesét (a TV macit nagyon szereti). De valószínűleg megnyomtam a hasát, mikor hátrébb húztam az ágyon, mert rá egy percre sugárban hányta ki még az ebédet is, nemhogy a vacsorát. Jó ötletnek tűnt, hogy beállítom a kádba, és ott levetkőztetem, letussolom. De miközben egy kézzel Őt, egy kézzel a tust fogtam(valószínűleg, mert nagyon ideges voltam) valahogy elcsúszott, és (szerencsére) csak kicsit, de beütötte a fejét a kád belső peremébe, közben hanyatt belecsúszott a kádba. A tus meg szanaszét fröcskölt. Na, addig nem sírt, de onnantól... Utána szépen megnyugodott, megivott egy nagy adag teát, és elaludt. Én addig bírtam tartani magam. Aztán folyamatosan láttam magam előtt, mennyire elesett, mennyire szüksége van arra, hogy gondozzák, és nagyon rossz anyának éreztem magam. De jól kibőgtem, a párom pedig helyre tette a gondolataim. Mindig észnél kell lenni, minden pillanatban. Nem szabad elhagyni magunkat, mert csak nagyobb baj lesz.
2009. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%
Esett ágyról kétszer7-8 hósan, de egyszer összehajtott pokrócra, egyszer meg egy üres pillepalackra landolt a buksija a lányomnak, úgyhogy nagy volt az ijedtség, de semmi gond. Aztán 1 szülinapja előtt egy héttel elindult. Rá 6 napra úgy gondolta, ő már tud menni!!!: nagykabátba a bolt közepén úgy esett orra, mint egy krumpliszsák, mire hazaértünk már 5Ftosnyi piros folt díszelgett a homloka közepén. Aztán aznap du egy összetekert hosszabbítóba botlott meg (40 m2-en az egyetlen akadály volt, de megtalálta)és nekiesett a fa széknek, újabb folt a homlokán, most máshol. A bolti folt már épp eltünt volna estére, és én a két esés után már mentem utána mindenhova kitárt kézzel, hogy a másnapi szülinapi fotón több lila folt ne szerepeljen, hát megint orra esett, és a bolti folt ismét előkerült, kicsit durvább kiadásban, merthogy pont azt sikerült eltalálnia. Azért hála Isten a fényképeken nem nagyon látszik. :-)
2009. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%
Az enyém csak 3,5 hónapos volt, nem szeretett a kiságyában elaludni nappal, ezért a heverőn aludt. Még forogni sem tudott, de ennek ellenére óvatos voltam, keresztben fektettem mindig az ágyra, és egy ilyen alkalommal , mikor már eleludt, kimentem wc-re. Egyszercsak hatalmas üvöltést hallok, rohantam ki, a baba háton feküdt a földön és nagyon sírt :(( Fogalmam sincs hogyan csinálta, de valahogy álmában egyszerűen letolatott az ágyról. Az ijedtségen kívül hálistennek nem lett semmi baj.
2009. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!Ugy látszik tényleg elég egy pillanat.Ágyról már mi is estünk.
2009. nov. 23. 22:39
 27/30 anonim ***** válasza:
Ágyról leesés 4 hónaposan, egyszer elestem vele a lépcsőn fél éves volt, de csak megijedt, én sz+rrá törtem magam, mert direkt úgy estem, hogy védjem. Szemöldök felhasadás, na azt ragasztották.
2009. nov. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
73%
Fiam 15 hósan félrenyelt egy falatot,ütgettem a hátát nem jött, fejre forditottam,na akkor nagy nehezen kijött,na ott volt ijedtség,már a mentőt akartam hívni. Ugyanez 3 hósan a lányommal, félrenyelte a tápit,ott is a a fejre forditás vált be. Mikor végre sírt,számomra az volt az öröm. Fiam két helyen már letörte a fogának eg darabját esés miatt,2 szer elharapta a száját,leesett hanyat az ágyról. Röviden ennyi.
2009. nov. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
71%

A 6.5 hónapos fiam ma leesett az ágyunkról.:((

Rögtön felsírt, alig bírtam megvígasztalni szegénykémet. Iszonyat gyorsan tud már kúszni és egy percre nem figyeltem és tessék.

2010. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
73%
Egyéves lányom párszor véresre harapta száját eséskor,valamelyik nap együtt pakoltunk ki a bevásárlószatyorból,és a lábára ejtett 1 doboz Vecsési káposztát. Belilult rendesen,de szerencsére nem fájlalta csak 5 percig,de megállt bennem az ütő,hogy esetleg eltört.
2010. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!