Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen balesetek történtek...

Milyen balesetek történtek eddig a babáitokkal? Gondolok it leesett az ágyról, lenyelt valamit, megevett, megivott valamit.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 17:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
6 hónapos koráig 3X csúszott le az ágyról, 1x a pelenkázoról akart lecsúszni de az egyik kezét elkaptam így nem esett le, egyszer meg úgy rohant, hogy elesett de akkor nem is történt semmi baja, de olyan gyorsan állt fel, hogy megbotlott és akkor előre tanyált szegénykém úgy, hogy a fogával felrepesztette a felső ajkát, elálítottuk a vérzést, két nap múlva már nem is látszott (18 hós most).
2009. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%

Szia!Igen,ahogy egyre többet mozog,arányosan ezzel egyre többször koppan a buci.

Először 6 hónaposan gurult le az ágyról,mint a villám olyan gyorsasággal történt és nem is hittem el akkor és ott...Aztán azóta megtanult felállni és ágy mellett lépegetni.Egy alkalommal összekuszálódtak a kis lábai és eldőlt oldalra,szintén a fejecskéjét ütötte meg.

Húúú,már előre félek,mi lesz a későbbiekben...:-O

2009. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Sziasztok. Kisfiam 5,5 hónaposan esett le a kanapéról. Nagy dübbenést hallottam és sírást. Hasalt a kanapén, játszott valamivel, nekem meg csörgött a telefonom a tőlünk 3 méterre lévő asztalon. Odaszaladtam a telcsiért, de még fl se vettem,már hallottam a sírást. A második esés pont ma volt, kiesett az elektromos hintából, hál istennek az ugye alacsony így nem ütötte meg magát csak megilyedt hirtelen. Ott is csak egy pillantra nem figyeltem, mert a teáját akartam levenni az asztalról, csak ahoz meg kellett fordulnom, neki háttal.Pont elég volt. Most 7,5 hónapos.
2009. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%
Hála az egnek nálunk semmi, és már 17 hós. Kisebb fáradtságból történő elesések voltak, de ennél nagyobb semmi.
2009. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap jöttünk haza a bevásárlásból és a baba elaludt. Kikötöttem a bizonsági övet ne nyomja, mert a férjem azt mondta ne ébresszem fel. Nagytesó 5 percenként kiment megnézni. Aztán én mentem, mert hallottam a sírást és a baba nem volt az ülésbe, hanem az anyosülés alatt háton feküdt. Én ott a helyszínen lefehéredtem és kiabáltam a férjemnek, nem bírtam kihúzni az ülés alól. Megijedt a baba is mi is, hái Istennek semmi baj nem történt, de mégegyszer nem hagyom kinn a babát aludni.
2009. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%
Lefejelte a pelenkázó oldalát egyszer, nagyon megrémült, egyszer meg az álldogálás gyakorlása közben fal-kiságy rácsa fogta fel a fejét. Még nagyon kicsi volt, mikor megcsúszott a kezemben, és miattam megütötte az orrocskáját. Borította már magára a babavizet, fejbevágta magát üveggel(ki akarta venni a kezemből)
2009. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Most lesz a kislányunk 1 éves, eddig pár orraesés volt mászás közben, ebből egyszer picit felrepedt a szája belül, de kb. 3 nap alatt rendbe jött. Egyszer leesett egy lépcsőfokról, de semmi baja nem lett, nem is sírt sokat. És egyszer odacsukta az ujját az ajtóhoz, de az se volt vészes. Asszem enni. Igazából eddig semmi komoly hála istennek!
2009. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%
Sok-sok esésünk volt és szinte 95%-nál ömlött a vér a szájából.Amikór igazán megijedtem az mult hónapban volt(2éves a fiam)lenyelt egy csavaranyát.Tudtam,hogy az emésztőredszerbe több helyen is elakadhat ezézr irány korház.Mire beértünk és rtg csináltak addigra áthaladt a kritikus pontokon.Minden kakát áhitattal vártam míg meg nem let újból az anya.
2009. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Fürdetés előtt megragadta a forró csövet 10 hónaposan,pedig nagyon vigyáztunk rá...még is.Matracon alszunk nehogy leguruljon,fürdetésnél,pelenkacserénél minden kéznél van,nem használtunk kompot sem,soha egy percre nincsen felügyelet nélkül, de az ördög nem alszik.Kissebb forrázás,bugdácsolás,kék-zöld folt nem nagy ügy,de ez a baleset szörnyen megilyersztett....
2009. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk három gyerek van, és annak ellenére, hogy -úgy gondolom- felelősségteljes szülők vagyunk, volt már fogkitörés, égési sérülés, babakocsiból kiesés, üvegkitörés (fejjel), félrenyelés és persze nem kevés esés (amiből 2 ájulással járt), de hála Istennek, sose lett komoly baj! Szerintem ezek a legjobb családban is előfordulnak. Aki úgy gondolja, vele ilyen nem történhet, az vigyázzon!
2009. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!