Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen balesetek történtek...

Milyen balesetek történtek eddig a babáitokkal? Gondolok it leesett az ágyról, lenyelt valamit, megevett, megivott valamit.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 17:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

6,5 hósan leesett az ágyról. Eddig más nem történt.

9 hós

2009. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
A fiam 11 hónaposan bébikomppal leesett a lépcsőn 10 fokot. Hazajöttünk,éhes volt, nekiálltam gyorsan az ételét készíteni és hogy haladjak,betettem a kompba. Apa felszaladt ,azt hittem még a földszinten van, igy senki sem csukta be a lépcsőnél a rácsot. Háttal legurult. Ha szemben gurul le,biztos átfordul,kiesik és végzetes is lehetett volna. Így viszont végigcsattogott a lépcsőn,beütötte az arcát a komp tükrébe,igy lett két lila folt, ennyi. A felelőtlenségünk miatt hatalmas baj lehetett volna! Azért irtam le ezt a balesetet őszintén, hogy felhívjam a figyelmet, milyen nagy baj lehet a kapkodásból! Nagyon vigyázzatok a picurokra!
2009. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Fiam 1 évesen a stoppolófával a kezében elesett és félbetört elöl az egyik foga.

A 8 hónapos lányom csak esni szokott, ma nézten, van egy pici folt a homlokán.

2009. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

16 hónapos volt a lányom mikor kinnt motorozott,és egy tök alacsony járdaszegélyről olyan szerencsétlenül esett h kitört az első foga,de még ott volt,csal "alig".Mentővel bementünk a kórházba-mindenünk csupa vér volt,ő ordított,se enni,se inni nem tudott,feldagadt a szája-a szájsebész egyből mondta h "csak" vissza kell nyomni a helyére és majd vissza erősödik mivel tejfog.Így is lett.Azóta eltelt két és fél hónap és teljesen erős,harap,eszik...mindent csinál,és semmi nyoma annak h milyen nehéz napjaink voltak akkor.Mert először még ugye folyton mozgott,mint mikor kiakar esni egy fog,csak pépeset ehetett,inni is csak kiskanállal tudott,fájt neki nagyon-sokáig,aztán ahogy teltek a hetek szépen begyógyult.

Senkinek nem kívánom hogy ezt átélje.Azt hittem nem lesz foga,hogy ki kell húzni,de nem,és most tök szép mintha nem lett volna semmi baja sosem.


A motorral pedig azért nem féltettem mert már jól tudott vele közlekedni,a padkán is,csak beakadt a kerék és fejre esett.De semmi más sérülés nem volt rajta sehol,csak a foga,még a száján sem kívül semmi...érdekes egyébként.

2009. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

6 honaposan a lànyom leesett az àgyrol.Nem lett semmi baja.Meg egyszer a baràtnöm cigijét valahogy megtalàlta,és csak azt làttam hogy a dohànnyal tele a szàja.Csak ugy kapkodtamm kifelé de sikerült lenyelés nélkül meguszni...

Sokszor talàlok papirfecnit a szàjpadlàsàra tapadva,hogy azt mikor hogyan és hol szerzi meg,sose jövök rà...Pedig egy helyiségbe vagyok vele,csak néha megyek ki 5 percekre a konyhàba.

2009. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
7 és fél hónapos a lányom,ma elesett a kövön az előszobában,és magára rántott 1 széket is,pedig nem voltam messze. Nagy sírás volt,de úgy látom nem lett baj,csak mindketten halálra rémültünk. De úgy sejtem,lesznek ennél komolyabbak is,bárhogy figyel az ember.
2009. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Kislányom kb. 1 hónapos korában majdnem megfulladt az espumisantól... Mindig szokott cuppogni neki, ami akkor elmaradt, de nem foglalkoztam vele. Letettem a kanalát és mire visszanéztem a pelenkázóra (kb. 2mp lehetett!), már lilult a szája! Azt hittem ott helyben meghal, tiszta para volt, rázogattam meg ütögettem a hátát, aztán visszajött neki a korty. Annyira meglepődött, hogy még sírni is elfelejtett, bezzeg én! Annyira megijedtem, hogy csak zokogtam és nem győztem bocsánatot kérni Tőle! Szörnyű volt és nagyon szégyellem magam... :-(
2009. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Ágyrol esett le kisfiam,kutyakaját kostolt,ajtohoz-fiokhoz odacsukta a kezét.

Röviden ennyi,és most 1 éves.

2009. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
6 hónaposan leesett az ágyról, meg szabályosan lefejelte az asztalt, de hála Istennek nem tört ki foga. Pár hónapja az üres tusfürdős flakonból csak sikerült valamit megkóstolni, mert nagyon piros lett a feneke, de semmi komoly, most másfél éves múlt.
2009. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Múlt hónapban-akkor 17 hós volt-olyan rosszul esett,h állcsúcson verte magát,amitől egyből elájult,és olyan rosszul esett,h agyrázkódást kapott...2 napig a kórházban voltunk.Aznap,amikor hazajöttünk,este olyan rosszul esett,h megint beverte a fejét.Nem ájult el,de megszédült(mivel még benne volt az előző).Vissza a kórházba,még 2 nap.Rendbe jött.Rá 2 hétre annyira szaladt,h a saját lábába elesett és felrepedt a szája.Mára már az is meggyógyult,és -LEKOPOGOM-baleset szempontjából egyhangúan telnek a napjaink.
2009. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!