Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik altatási módszer...

Melyik altatási módszer legjobb a babának?

Figyelt kérdés
Ringatás, cicin való elalvás, kiságyban, melléfekvés vagy összebújás...
2009. nov. 20. 16:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
Ha maga alszik el az a legjobb,így ha éjjel fel is ébred nem keresi a szülőt sem, mivel ugyanúgy vissza tud aludni hiszen azt szokta meg.Nincs éjjeli kelés, hiszti miegyebek.A szülőknek is az a legjobb.Mi letesszük jó éjt puszi és alszik magától.
2010. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
41%
17,52-es olvasd el majd ezt a mondatod egy pár hónap múlva!
2010. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
63%
Nálam a "beteszem a kiságyba és otthagyom" módszer vált be. Mindenkinek így a legjobb és legpihentetőbb.
2010. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
mi nem tudunk aludni ha a nagy ágyban van a pici,így kezdetektől fogva a kiságyban altattuk.2hónapos korától átalussza az éjszakát.mára már 17hónapos nagylány és magatól alszik el-kiságyban egy kis plüss nyuszival.
2010. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
75%
Születésétől fogva a saját ágyábna alszik. Beteszem és otthagyom. Most 20 hónapos. Ha fáj a fog akkor ott maradok a kanapén amíg el nem alszik de ennyi. Neki is és nekünk is kell a privát szféra. Ez csak szoktatás kérdése, de én igyekeztem következetes maradni. Egy csecsemő gerincének még nem való a "felnőtt" ágy. Van külön szobája, kiságya és az a jó ha úgy szokja meg, hogy ott aludjon egyedül. De ő sajnos nem anyatejes, azt azért hozzáteszem. Sajnos csak öt napig volt tejem. Egy anyatejes baba teljesen más. De azért törekedni kell rá, hogy egyedül aludjon mert ez a későbbiekben is fontos lesz. 20 hós kislány anyukája
2010. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
52%

Olvasgass bele egy szakértő válaszaiba:

[link]

2010. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Már a kórházban is egy ágyban aludtunk! Nekünk ez a legjobb, mindig mosolyogva ébred reggel. Az éjjeli szopinál sem ébred, amint érzem, hogy álmában cicit keres, kap! 5 hónapos és nem volt átsírt éjszaka. :)


Leszoktatni? A tesó 18 hónaposan vette birtokba a saját ágyát :) Egyedül alszik, csak engem viselt meg a külön alvás...

2010. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
13%

"Az éjjeli szopinál sem ébred"


Ilyen helyzetben valószínűleg te sem...majd ne nagyon csodálkozz, ha a férjed félre kaacsingat.

2010. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%
utolsó! Most mért vagy undok? itt véleményt kértek, kinek mi a jobb... Én sem hagyom sírni a babámat...rengeteg helyen olvasta,(orvosok, pszichológusok)hogy nem szabad , hogy a baba sírva aludjon el...nekünk nem vált be, hogy letszem,sír, és 5 percenként megyek be vígasztalni.... a végén már hörgött, úgy sírt...soha többet!!! Nekem a 14 hós babámnak korszakai vannak... volt, hogy letettem, és aludt, ez ment pár hónapig, volt, hogy melléfeküdtem, az volt jó, mostanában sétálni kell vele... én sem örülök neki, de jönnek a rágófogak, és nem vagyok hajlandó sírni hagyni... ha le akrom tenni, kapaszkodik belém és ölel...inkább aludjon el megnyugodva... mindenki altasson úgy, ahogy jónak érzi!
2010. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
47%
21,46-os vagyok és azt nem írtam le, hogy nem sírt soha ha aludni kellett. A fogzáskor volt sírás de akkor mint írtam ott is maradtam tehát nem hagytam sírni én sem a kislányomat.
2010. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!