Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik altatási módszer...

Melyik altatási módszer legjobb a babának?

Figyelt kérdés
Ringatás, cicin való elalvás, kiságyban, melléfekvés vagy összebújás...
2009. nov. 20. 16:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk a melléfekvés jött be.Fogom a kezét,becsukom a szememet.Na de ez nem az elsö 3 honapban volt.Akkor egyértelmüen ringattam.
2009. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
A kiságyban egyedül elalvás a legjobb mindenkinek.
2009. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Ez így igaz, a kiságyban való altatás a legjobb.
2009. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg kell különböztetni, hogy mi a szülőnek és a babának a legjobb. Mi igyekszünk őt kiságyban altatni, de néha neki másra van szüksége. Ilyenkor el kell azt fogadni és ringatni vagy egyéb, ami bejön neki.
2009. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Kiságyban altatom!az első 6 hét kínszenvedés volt,ringattuk,babakocsiba tologattuk,mózesban hurcoltuk,nagyágyab mellénkfektettük!

Csak a kiságyat hagytuk ki-kezdő szülők-,aztán egyik este kipróbáltuk,hogy beletesszük,adtunk neki jóéjt puszit,jó éjszakát kívántunk neki és kimentünk a szobából,csak egy kis éjjeli fényt hagytunk!Fél óra és aludt!Ma már 7 hónapos,kicsit még pörög aztán alszik egyedül!

Nekünk ez vált be!

Kitartás és következetesség kell hozzá!Persze ha nagyon sírt,nem hagytam magára,hanem simogattam,de a kiságyban feküdt!

2009. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Az enyém cicn alszik el mellettem a nagy ágyban. mindenkinek jó így.
2009. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is az egyedül alvás jött be! Még mikor csak pár hetes volt akkor hozzászoktattam. Betettem az ágyába és ha sírt kivettem megnyugtattam, de amint megnyugodott vissza tettem. Nem is kellet hozzá sok alkalom és megszokta. Holnap lesz 8 hónapos és este lerakom és ő nyugodtan alszik. Átalussza az éjszakát 2,5 hónapos kora óta. Pár felsírós éjszakánk volt a foga miatt de olyankor mindíg megyek és megvígasztalom. a te babád mennyi idős?
2009. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
a kiságyban altatást egy nagyon hasfájós babánál nem lehet alkalmazni... minden baba más, én örültem volna a legjobban ha működik, de még 8 hósan is sokmindentől fájt a hasa így mi ringattuk. most egy éves lassan meg kell tanítanom egyedül elaludni mert már nagyon nehéz és persze most már sokkal nehezebb, de lehet hogy átmenetként a melléfekvős módszer lesz. este elalszik szopi közben és csak leteszem, de napközben van hogy nem is bírom elaltatni.
2009. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Minden baba más, ezért nem lehet egyedül üdvözítő módszert találni. ugyanígy vagyunk mi anyukák is. Van, aki szerint már pici korban meg kell tanulni aludni (akár sírás árán is), a másik a szelídebb módszerekre esküszik. És ez így jó. ha valaki olyan módszerrel próbálkozik, ami se neki, se a babájának nem jó, akkor eleve kudarcra van ítélve. Én az első hónapokban betettem a kiságyba és magától aludt el. Aztán ahogy nőtt, többet volt fent nappal, estére elfáradt és elaludt a cicin. mióta meg már fel tud állni, melléfekszem és cicin alszik el. Ez bejött, jó mindkettőnknek (és az egész családnak), így aztán egyelőre nem változtatok.
2010. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is a babának és a mamának is az a legjobb,ha a baba külön alszik.Persze vannak akik az összebújásra szoktatnak,különböző okokból,de arról nagyon nehéz aztán leszoktatni a babát,meg is viselheti,sírhat.
2010. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!