Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy többet...

Mit csináljak, hogy többet aludjon? Bővebben lent

Figyelt kérdés
7 hónapos a fiam. Régebben jó alvó volt, volt hogy 3-4 órákat is aludt, de kb. 4 hónapos korában mióta nyáladzani kezdett, 30 perc után felébred nappal. Emiatt sokszor nyűgös, sokszor sikítva a sírástól kel fel, mert még álmos. Nem segít ha mellé fekszek. Rossz neki is, és nekem is mert napközben nem tudok vele aludni. Napi 3 órát tudok így aludni, mert mindent egyedül kell csinálnom, nincs aki segítsen, férjem éjszakás, nappal alszik. Emiatt már a válás is szóba került, mert kimerült vagyok és feszült, a gyerekhez sincs annyi türelmem, mint régen. És a gyerek is szenved. Házidoki azt mondja lehet a hasa, de nem az, mert ölben p. nincs semmi baja, és nem emiatt kel fel 30 perc múlva. Napi 4x30 percet alszik, este 7-től pedig hajnal 3:30-ig akkor eszik, és utána 5-6-ig alszik tovább. Segítsetek. Szétesik a családom.
2009. nov. 20. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én éjszakára viburcol kúpot adok neki. Homeopátiás és sokat segített.


Mellékesen, ha a férjed ennyire nem megértő, akkor beszélgess el vele. Tudnia kell, hogy ez egy viszonylag új helyzet és hogy nem feltétlenül te vagy a hibás. Fontos lenne, hogy észrevegye. Másik oldalról, tényleg nem lehet jó, ha egy "házisárkányhoz" jönne mindig haza. Tudom, mert éppen én /mi is ezt éljük át. A férjem még edzésre és iskolába is jár a munka mellett.


Próbáld meg, hogy este 8 felé teszed le (viborcol kúppal), így hajnalban egy órával kitolódik az alvás, nappal pedig valamilyen görcsoldót adsz a babádnak. Gripe water, infacol stb. vagy gengigéllel/dologéllel enyhíted a fogzási fájdalmait. Amúgy a hasa fájhat a fogzástól is.


Vagy, ha már semmi nem működik, akkor keress rá a neten a Szeparációs félelem témára. Lehet nálatok előbb jön egy kicsit.


És nyugodj meg, nem eshet szét egy család ilyen dolog miatt. Mi lesz később, ha ezt nem tudjátok együtt megoldani? Ügyesek legyetek!

2009. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!