Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan érjem el hogy többet...

Hogyan érjem el hogy többet aludjon?

Figyelt kérdés
15 hós fiam 3 hete váltott át napi egy alvásra, de csak 50 percet alszik! Ettől kikészülök teljesen, ő meg estére már tombol annyira fáradt! Vissza altatni nem lehet, később sem tudom már letenni, már próbáltam lefárasztani is mindent de nem megy! Mit tegyek?
2010. dec. 8. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eröltetni nem lehet. Majd magátol át fog állni a szervezete vagy többet fog aludni, vagy jobban fogja bírni a fentlétet. Ha az alvásához megteremtesz minden feltételt és így sem alszik többet, nem hiszem, hogy többet tehetnél. Esetleg ebéd előtt 1 óra séta, azután ebéd és szundi. Nekünk ez vált be, de így is csak 1,5 órát alszik.
2010. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk is ez volt pontosan másfél éves kora körül. Nálunk 30 perc volt a nappali alvás, igaz, hálistennek este nem volt nyűgös ettől, tehát nem foglalkoztam vele. Aztán egy hónap múlva egyszer csak elkezdett többet aludni, most két éves, és két órákat alszik egyhuzamban. Sztem nálatok is változni fog.
2010. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor bizakodom...
2010. dec. 8. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 16hósom van lány.Ő nagyon jó alvó volt egy ideig.Aztán egyre rosszabb.Végül 13hós kora körül kezdett átállni a napi 1 alvásra nagy bánatomra.Dettó mint a fiad estére KO.Aztán beletörődtem.40-50 perceket aludt.Végül egyszer csak átállt hogy 2-3órákat aludt:)na ez nagyon jó volt nekem is és úgy láttam neki is.Sokkal kiegyensúlyozottabb volt.De sajnos most 3hete kb beállt hogy csak 1-1,5 órát alszik:(.De bízom benne majd hátha vissza áll legalább a du.i 2órás alvásra!:)
2010. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veletek. Mi is alvás problémával küzdünk 21 hós fiammal. Nem akar aludni, de tiszta álmos, hisztis. Hisztizés és ordítás közben alszik el. Kitartás nekünk lányok.
2010. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!