Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen üdítőt lehet már adni...

Milyen üdítőt lehet már adni egy 8 hos babának?

Figyelt kérdés
Hippes teát,illetve Hippes,Kecskeméti 2 dl-es üdítőt szoktam venni.Csak ezek nagyon drágák.Lehet már valami dobozos üdítőt adni neki?Melyik fajtát?
2009. nov. 20. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A víz miért nem jó? A legtermészetesebb, olcsó is, és nem rontja a fogakat.
2009. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is tisztába vagyok vele...

Nem issza meg a vizet.

2009. nov. 20. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Én is azért jöttem, hogy a vizet javasoljam. Azért nem issza meg, mert édes, cukrozott löttyöket kap cserébe, hanem issza meg a vizet. Ő meg nem hülye.


Ha szomjas, meg fogja inni a vizet. Még egy baba se halt szomjan szándékosan. Adj neki vizet és NE adj neki mást, főleg ne cukrozott leveket.

2009. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

CSak a jó minőségűeket!

Én a HohesC 100% almát(340ft/l) szoktam venni, ez savtalanítva van!!! Vagy a Kubut (150 ft/3 dl). A banánosat imádja! Ebben nincs tartósító, meg színezék! A sűrűt szoktam venni, nem a Kubu "Play"-t, és lehet vízzel higítani is.


De gagyit télleg ne, a fiam 16 hós, 2-3 hete vettem neki HeyHo szőlőlevet és egy hétig volt hólyagos a feneke, mert annyira savas volt, hogy a kakija kicsípte teljesen.

Úgyhogy óvatosan.

2009. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Kis 1 literes fazékban 2 almát 15 szem meggyet főzzél meg, vagy almát körtét, majd ennek a levét szűrd le, s 2-3 napig adhatod, hűtőben eláll, nagyon finom még cukor nélkül is, de cukrot is tehetsz bele. A gyümölcsöt is megszokta enni lányom belőle.
2009. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél gyümölcsöt és facsard ki a levét, vagy gyümölcscentrifugán (alma, körte, szőlő, stb.). Vagy a Cappy-nek, Siónak vannak 100 %-os levei, amik jobb minőségűek és talán nincs bennük tartósítószer, vagy egyéb adalék. Nézd meg az összetevők leírásában.
2009. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Kubu tele van cukorral! Nincs undorítóbb egy szuvas fogú gyereknél!
2009. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!