Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen üdítőt adhatok 9 és...

Milyen üdítőt adhatok 9 és fél hónapos babának?

Figyelt kérdés
Eddig kubut ittunk, de nagyon drága.Mit ihat ami olcsóbb?
2009. márc. 2. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én vizet vagy gyógyteát(hársfa-citromfű) adok neki.Az enyémnek az ilyen műgyümölcslevek savat csinálnak.
2009. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne az üdítőket keresgéld, inkább préselj ki neki otthon igazi gyümölcsöt, szerintem az sem lesz drágább, de nincs benne semmi hozzáadott "vegyszer".
2009. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg KUBU, picit fel is lehet higítani.
2009. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem is a víz a legjobb!

A hársfa tea nagyon jó, mindenre!!!

2009. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Adj neki teát! Én néha tízóraira adtam, adok csak gyümilevet, mert elveszi az étvágyat, cukros, és a szomjot sem oltja!

Üdv: 9 hónapos baba anyukája

2009. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is csak vizet adok a babámnak. (néha-néha teát)

Ha már most üditőzteted, mi lesz később?

2009. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnos a vizet nem issza meg, a teából nagyon keveset, ezért szoktam neki kubut adni vízzel hígítva, csak ugye azt ha felbontom csak másnap adhatok belőle, így a maradékot én iszom meg, és vehetem a következő üveggel.gondoltam hátha van olcsóbb megoldás
2009. márc. 2. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg a házilag facsart gyümölcs vízzel higítva jöhet szóba.Ebből csak annyit kell csinálnod,amennyit épp megiszik,a friss gyümölcs meg jól elvan a hűtőben.
2009. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van a közeletekben Müller drogéria ott tudsz venni gyümileveket olcsón 750ml 200-300ft.Énis vizel hígitom úgy issza.Eláll egy hétig is a hűtőben igaz rá van irva hogy 3 napig,de egy hét után sincs semmi baja.
2009. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!