Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves kortól lehet rostos...

Hány éves kortól lehet rostos üdítőt adni a babának?

Figyelt kérdés
kislányom, most 17 hónapos!
2011. máj. 31. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
De miért is adnál neki vacak, ártalmas üdítőt?! Inkább készíts neki limonádét valódi citromból, vagy magad facsard ki a narancsot és annak a a levével itasd.
2011. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megköveztek de babám 11 és fél hónapos de már adok neki sió rostosat!! Persze felhigítva 100ml rostos 200ml forralt víz!! Nincs semmi baja , nagyon szereti!!
2011. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam nagyon szereti az almat es a barackot felesbe vizzel. :) Meg nagyon szereti a repalevet alamval vegyitve szinten felesbe vizzel. Nagy kedvenc meg a paradicsomle ezt siman issza viz nelkul.

16 honapos es kb. 1 eves kora ota adom neki. De nincs semmi gond azzal sem ha vizet kap. Ugyan ugy szereti a sima vizet is. Mert arra viszont vigyazz, hogy nehogy raszokjon a csak gyumolcslevekre mert kell nekik a sima viz is foleg meleg nyaron.

2011. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kora ota adok neki Sió gyümölcslevet. Semmi baja tőle nagyon szereti.
2011. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Második: a baj nem azonnal jelentkezik, hanem hosszú távon. Az egészségtelen ételek ártalmai összeadódnak és egyszercsak: puff, kész a baj. A baba valóban mindent megeszik és megiszik, ezért a szülő kötelessége, hogy szelektáljon a gyermeke érdekében.
2011. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves ötödik!!! mivel nem mindennap adok neki siót nem hiszem hogy probléma lenne belőle!!!jah és mivel elötte védőnővel konzultáltam így nem érzem a lehető bajt!!! Csipkebogyó tea,mecsek tea, sió rostos, babaüdítő, citromos víz, és sima forralt víz<----- ezeket felváltva biztosítom neki a folyadékot!!!!!!!!!
2011. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem hogy a lányomnak megy a hasa kb 2 napja a fogára gyanakszunk, meg esténként felmegy a láza! meg gondoltuk hogy, a rostos miatt fáj a hasa és attól fosik, gyerekorvos se tudott mit mondani csak annyit ha lázas adjunk neki kupot
2011. máj. 31. 16:25
 8/10 A kérdező kommentje:
már csak a rágófogai vannk hátra azok nem jöttek még ki! nem köhög, nem folyik az orra! de esténként hevesen sír főleg ha láza van
2011. máj. 31. 16:27
 9/10 anonim ***** válasza:
mennyi szokott lenni a láza?Mert azt mondják,hogy fogtól nem lehet láz csak hőemelkedés,főleg ha visszatérő.Nekem 16 hós ikreim vannak,de még nem adtam ivólevet.Kubut szoktam nekik adni higitva,teát meg vizet.
2011. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy beleszólok, de nekünk igenis lázunk volt, amikor az 5.-6. fogunk jött. Hónaljban mértem, és így volt 38,3! Ez 2 nap volt, délelőtt, éjjel abszolút nem volt lázas, és 2.-3. napra láttam, hogy kibújtak a fogai. Szóval hiába a "nagykönyv" szerinti "nem lehet lázas fogzáskor, max. hőemelkedés", mi belázasodtunk.
2011. jún. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!