Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem megy a sex. Más is van így?

Nem megy a sex. Más is van így?

Figyelt kérdés

Már több mint 5 hónapja szültem és nem kívánom a sexet.Nem bírok ráhangolódni,de nem is nedvesedek.:-(

Próbáltam maszturbálni is,hátha belerázódok,de az se jó.Szeretem a férjem és nem szeretném elveszíteni e miatt.Türelmes velem,de meddig...


2009. nov. 19. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos nálam is ez van, egyszerűen feláll a szőr a hátamon ha arra gondolok h szerelmeskednem "kell" a párommal. Már rossz nézni hogy neki milyen szarul esik hogy én nem tudom élvezni az egészet. Valami belül nem stimmel szerintem, mert iszonyatosan fáj még mindig, pedig 13 hónapos a kisfiunk. Sose gondoltam volna hogy tényleg történhet ilyen velem is. Remélem valahogy csak sikerül már helyre rázódni :)
2009. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

Detto. :( 5,5 hónapos a kisfiunk és egyszerűen én sem tudok ráhangolódni. Már előre félek az estétől, hogy vajon próbálkozni fog-e vagy a szokásos jó éjt puszival alszunk egyet? Délután is, ha már hosszabban ölel, vagy puszit ad a nyakamra, rettegni kezdek, hogy biztos szeretkezni szeretne, de nekem nem megy. Ráadásul nem is élvezem, mert nem tudok kikapcsolni, mindig máshol jár az agyam és egyszerűen nem tudok ellene tenni. Nálunk is beszédtéma minden nap, hiszen minden nap mondja, hogy mikor leszünk már együtt, és ezzel még feszültebbé tesz. :(

Nem tudom mi lesz így velünk, de félek. Nem hagyna el ezt ő is mondta, de meg kell értenem, hogy neki erre szüksége van... Jogos. Csak egyszerűen nem megy. Gátlásos lettem, kiszolgáltatottnak érzem magam közben és csak arra vágyom, hogy legyen már vége. :(((

2009. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
de nem úgy kell felfogni hogy muszáj, egy idő után a férj is észre veszi és abból csak probléma lesz. A férjre magatokra is kell figyelmet fordítani.
2009. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen sokan válaszoltatok erre az intim kérdésre.Megoldást azért nem kérdeztem,mert ezt mindenkinek maga kell megoldani.Csak kiváncsi voltam.Vettem sikosítót :-) és harcra fell.Jó lenne belerázódni.
2009. nov. 23. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!