Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem megy a sex. Más is van így?

Nem megy a sex. Más is van így?

Figyelt kérdés

Már több mint 5 hónapja szültem és nem kívánom a sexet.Nem bírok ráhangolódni,de nem is nedvesedek.:-(

Próbáltam maszturbálni is,hátha belerázódok,de az se jó.Szeretem a férjem és nem szeretném elveszíteni e miatt.Türelmes velem,de meddig...


2009. nov. 19. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Sajna.. :( Én egy éve szültem, és ugyanez :((((
2009. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is így voltam,de "csak" 3-4 hónapig.Most sincs sűrűn,de azért 1-2x van egy hónapban és ajó.Most 1 éves a lányunk.Egy szobában alszotok a picivel?Szoptatsz még?
2009. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Ezt hívják szülés utáni enyhe depressziónak,mert a baba iránti túlzott aggódás fontosabb,mint a szex.Próbálj lazítani,sikosítót venni,és ne aggódni annyira
2009. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Külön szobában 3 hónapos kora óta,de van babyfon.Szoptatok.Tudom,hogy az is hatással van rá.Arra is gondoltam,hogy tulságosan szeretem a babát és nem jut elég érzelem a férjemnek?Jár az agyam 1 ideje.Szerelmes vagyok a kis vacakba.
2009. nov. 19. 22:37
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Látod,itt a baj.A párodba légy szerelmes,ne a kis vacakba!

Gondolj arra,hogy a párod nélkül ő sem lenne nektek.A babát szeressétek mind a ketten,neki nemcsak anyukára,hanem apukára is szüksége van.És neked is a párodra.Ma még nem nagyon tudod elhinni,hogy belőle is felnőtt lesz.De hidd el nekem,hogy ez az idő nagyon hamar elfog jönni.Tapasztalatom szerint addig telik nehezen az idő,amíg el nem kezd járni,beszélni.Azután pedig szaladnak az évek.Mire 14-1 éveslesz,el sem hiszed,hogy ez ilyen gyorsan bekövetkezett,Akkor pedig a kis vacak elkezd önálló életet élni.Ti pedig ott maradtok a pároddal kettesben.

Ha már 5 hónapos a babád,akkor kezd el a hozzátáplálást.Ezt már 4 hónaposan el kell kezdeni.Gyümölcs,zöldség stb.szép fokozatosan.

2009. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éve lesz ,hogy szültem a párom majdnem minden nap sexelni akar,szoktunk is,de nem kivánom és én sem nedvesedek,állando vitatéma köztünk a sex hogy miért nem akarom,de egyszerüen örülök ha tul vgyok rajta,nem kivánom,el lennék nélküle is sajnos,nem tudom mikor lesz másképp,de miota megszültem sajnos ez van.
2009. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én világ életemben imádtam a szexet, a férjemmel mindennap kivéve ha nagyon fáradt szex van. 5 hónapos a gyerek.
2009. nov. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák...

Nálunk is ritkultak at eggyüttlétek...Aztán kb.8 hónap után visszarázódtunk,most jön a tesó,így megint szünetelünk.Ez nem is baj,mert semmi hangulatom hozzá...

A fe´rjem félti a babát,pedig ma´r egyszer átmentünk ezen.

Ne aggódj helyte jön ez,csak idö kell hozzá....

Moindenki ma´sképpen éli meg,mások a szügségleteink.

Van aki szinte szexmániás,van akinek havi 1-2 elég.....


22 hós,24 hetes.

2009. nov. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél így van kell egy kis idő!

Nekünk 1 év múltán kezdenek visszatérni a dolgok a régi kerékvágásba!

2009. nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekünk is kb 1 év után kezdtek rendbe jönni a dolgok, de sikosítót a mai napig használunk... 23 hónapja szültem. Össze kell szedni magad, muszáj. Tudom, nagyon nehéz, én is a mai napig sokszor csak a párom kedvéért teszem. Mondjuk, ha már elkezdtük, akkor jó...
2009. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!