Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt pici babával...

Vannak itt pici babával kismamák Biatorbágyról?

Figyelt kérdés
Most költöztünk 2 hónapos kisfiúnkkal Biatorbágyra, és érdeklődnék, hogy van-e valamilyen lehetőség kismamáknak összejönni, beszélgetni? Van esetleg baba-mama klub, vagy hasonló, ahol a babával együtt találkoznak kismamák?
2009. nov. 19. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is Biatorbágyon lakom, 4 és fél hónapos a kisfiúnk, mi 3 és fél éve költöztünk ide. Tudtommal van baba-mama klub minden hónap utolsó péntekjén, de én még egyen sem voltam ezidáig. Mindig van valaki meghívott, aki előadást tart bizonyos témában. Egyébként gondolom, úgyis mentek védőnőhöz, aki minden ilyen irányú kérdésedre tud és fog válaszolni. :-) a miénk nagyon rendes.

De tőlem is kérdezhetsz bármit, ha tudok, segítek. :)

2009. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a gyors választ és az infokat, épp most készülök a gyermekorvoshoz és a védőnőhöz bejelentkezni. Erről a havi baba-mama klubról már hallottam, de sokat nem tudok róla. Olyan klubra gondoltam, ahol az anyukák a babákkal együtt összejöhetnek, kötetlenül beszélgethetnek, ismerkedhetnek egymással- jó lenne, ha ez a klub épp ilyen lenne :)

Gondolom a legtöbb anyuka -különösen az első hónapokban, pláne télen- otthon van a babájával, nekem viszont néha tök jól esne beszélgetni, társaságban lenni, kicsit kiszakadni a hétköznapokból (ahogy ezt nyáron a játszótéren lehetne :)

Rákérdezek a védőnőnél erre a klubra is, és köszönöm még egyszer a válaszod!

További boldog babázást! :)

2009. nov. 20. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokat sétálunk mi is Biatorbágy új részén és rengeteg kismami van. Sokan vagyunk egyedül a kismanókkal így ismerkedünk az utcán ebből jó barátságok is szövődhetnek.

Tégy így te is.:)

2009. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3hos a kislanyom. En egy eve koltoztem ide,de nem sok kismamat ismerek:( Merre laktok? Ha van kedved irj privibe:) a vedonok tenyleg segitokeszek,az enyem legalabbis nagyon rendes.A baba-mama klubbrol nem tudok mit irni,de van egy ringato nevu foglalkozas is a faluhazban. Ugy hallottam h az jo:)
2009. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, igen, mi is sokat sétálunk, de sajnos ebben a rossz időben kevés emberrel találkozok az utcán. Azért bízok abban, hogy előbb-utóbb sikerül tényleg jó kis barátságokra szert tenni! :) Így a tél elején különösen igényli az ember mások társaságát.

2009. nov. 22. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!