Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs 7 hónapos a fiúnk, és...

Nincs 7 hónapos a fiúnk, és fel állt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez mind szép és jó,és ügyes,és büszke vagyok rá.

De nem tudom mit találjak ki az ágyába,mert feláll,és gyípacizik,és ha elengedi az ágy szélét esik.Szerencsére,eddig az ijedtség nagyobb volt,nem ütötte még meg magát.Mit csináljak,hogy ne üsse be a buksiját?

A másik kérdésem az lenne,mit csinálhatnék éjjel,hogy ne ácsorogjon.Annyira tetszik neki,és örül,de így nem alszunk éjjel.


2009. nov. 19. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 6 hós volt, amikor először felállt. Az éjszakai állásokkal nem nagyn lehet mit kezdeni. Lefekteted, megint feláll... ezt sajnos el kell viselni 1-2 hétig...
2009. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is gratula az ügyes babához azaz babának! :)

Sokat nem tudsz tenni, legfeljebb jó néhány óvintézkedést:

kiságyvédőt raksz az ágyikó rácsaihoz és lejjebb rakod az ágy lapját, hogy ne tudjon kiesni, kimászni. Nap közben pedig járókába rakod, amíg nem tudsz vele közvetlenül foglalkozni. A járókát pedig berakod abba a helységbe, ahol a legtöbbet szoktál lenni. Lehet kapni az IKEA-ban sarokvédőket. Még azt tudnám ajánlani, mert ha így feláll (mert rendszerint az asztal sarkánál kell felállniuk :)), nem reped fel a feje, ha elesik, csak kicsit beüti. Egyébként ez az eszköz egy vastagabb gumis anyag, direkt erre a célra.

Nekem ennyi tellett anno a kreativitásomból.

2009. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Fektetem Én,de feláll.Ha NEM hagyom sír.

Szóval még 1-2 hét....

2009. nov. 19. 09:16
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi második,ez igazán hasznos.

A rácsvédővel "csak"annyi a gondunk,akárhogy teszem fel,és akár milyet leszedi.

De viszont a többi hirtelen eszembe se jutott.

A baj még az hogy IKEA felénk nincs.Hol szerezhetném még be?

Köszönöm a gratulációt

2009. nov. 19. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom 7hónaposan állt fel és intenzíven gyakorolta két hétig éjjel-nappal. Mi vettünk napozóágyra való ülőrészt(vastag párnázott), és dupla gombos megoldással erősítettem fel a kiságyra körbe, mert 4-5pupli már volt a fején...és Ő is minden mást leszedett,kikötött. Sarokvédőket nem vettünk, mert azokkal nem volt gond. Pár napig katasztrófa volt az alvás. Mindíg visszafetettem ha felállt, első nap kb30szor, második nap már csak 10szer, és a harmadik napon elhagyta. Bementem, nem néztem rá, nem is szóltam hozzá, csak visszafektettem. Tanítottam neki hogyan kell leülni állásból és nagyon hamar megtanulta, még most is ácsorog néha alvás helyett, de már nem reklamál érte.
2009. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!