Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú 3 funkciós...

Milyen márkájú 3 funkciós babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Kérem akinek ilyen van írja le melyik miért jó ill. rossz. Köszi.
2009. nov. 19. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem giordani 3per8-am van. szerettem, mert a mózes beköthető a kocsiba, 5 hónapos koráig tudtuk használni, kényelmesebb, mint a hordozó. aztán a hordozót azért szerettem, mert szintén rácsatolható a vázra, és így szemben volt a babám, amikor toltam. a kocsiba vettünk egy isofix talpat is, és így ki-be rakosgattam a babát, úgy ki tudtam venni és rárakni a vázra, hogy fel se ébredt. aztán már elérkezett az idő, amikor áttettem a sportrészt, ez is tök jó, csak ő már nem szeret annyira a babakocsiban lenni, unja. ezért eladom az egész cuccot, ás veszek helyette egy háti hordozót. maga a kocsi teljesen rendben van, kár, hogy mi nem tudtuk teljesen kihasználni.
2009. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is giordani 3per8 van,nagyon meg vagyok vele elégedve,de!Pont ugy jött ki hogy most lett fél éves,és kinőtte a mózest,az overálban pedig a sportrészben nagyon szűkösen van(28cm széles),ugyhogy arról csak álmodhatok hogy a bundazsákban majd belefér,télre most veszek egy széles sportkocsit.Ha nektek csak tavasszal tölti be a fél évet,amikor már nem kell annyi ruha,akkor jó lesz jövő télig.
2009. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Quinny buzzom van. Nagyon szeretem. A mózes hatalmas, matrac van benn így kényelmes neki és jó meleg frottír huzat van benne, van hozzá lábzsák ami szelesebb hűvös időben nagyon jó. Szúnyogháló ha nyáron kint alszik a baba a kertben, esővédő ha elkap az eső útközben, és van az alján egy táska amibe ez mind bele fér + még egy két dolog.7 hónapos koráig tudtuk használni, mamiéknál abban aludt jó nagy tágas.

Hordozó a maxi cosi cabrio van hozzá ami hatalmas mert 1 éves koráig kényelmesen elfér benne még overálban is a kupolája magában is lehajtható ezért ha viszem a gyereket nem kell a kupolát is mindig felhúzni ha a hordozó karját is felhúzom, van a hordozón hátul egy rekesz amibe bele fér egy pelus popsitörlő krém.

A sport rész nagyon puha szivacsos kényelmes, jó meleg télen nem kell alá plédet rakni hogy ne fázzon fel, tágas magammal szemben és menet irányban is rá tudom tenni a vázra. lábtartója fel ill. le hajtható, ehez is van esővédő szunyogháló.3 fokozatban dönthető.

Létezik 3-4 kerekűben, de a három kerekű könnyebben tolható. Kis csomagtartóban is elfér mert kerekei gombnyomással le ill fel tehetőek. Egy gombnyomással nyílik mivel hidraulikus, szóval ha kiveszed a kocsiból megnyomod a gombot kinyilt a gyereket kiveszed hordozóval együtt rákattintod és már mehetsz is!

Nagyon szeretjük, strabaíró, huzatát se perc alatt le lehet szedni gépben mosni, nagyon könnyen lehet tolni, toló karja állítható ha magasabb ill alacsonyabb az ember.

Én azt tanácsolom menj el a brendonba, ott minden féle kocsi van, amelyik tetszik azokat told meg és meglátod melyik kényelmes neked, ill melyik tágasabb könnyebb kinyitni össze csukni. De a háro kerekű kocsik szerintem sokkal könnyebben tolhatók könnyebb fordulni kanyarodni velük.

Nekünk nagyon bevált ez a kocsi, igaz nem olcsó, de teszveszen vaterán már 100.000 ért van használt, és azok is jók, mert nekünk is megvan 1.5 éve és semmi baja mintha új lenne.

2009. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!