Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes 4 funkciós babakocsit...

Érdemes 4 funkciós babakocsit venni? Ki lehet használni, vagy esetleg elég a 2-3 funkciós is?

Figyelt kérdés
Júliusban születik a babánk.
2009. dec. 29. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen babakocsira gondolsz?? Alap esetben az első funkció a mózes. Ezt érdemes megvenni akár téli akár nyári a baba. A második a sportkocsi rész. Ez szintén alap. A harmadik a hordozó/autósülés, amit vagy megveszel vagy nem, attól függően, hogy van-e rá szükség, kapsz-e kölcsön, máshol olcsóbb-e, milyen minőségű stb.

A 4. funkció nekem kicsit olyan, mint a 4. dimenzió. Nem nagyn létezik.

A lényeg: legyen mózes rész. A sportrész háttámlája dönthető legyen. A lábrész állítható legyen. Viszonylag nagy ülőfelőlet. Bevásárlórész. Lehetőleg felfújható kerekek, ne kemény műanyag, mert az szétrázza a babát. Stabil alumínium váz, ne műanyag, mert az nyikorog és törik. Esővédő lábzsák praktikus ha van.

Nyári baba lévén a mózesnél figyeljetek arra, hogy megoldható legyen a szellőzés.

2009. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi olyat vettünk, ami merev mózes, sportkorcsi 6 hónapostól, és autós hordozó, hát felesleges volt. Március végi baba belesült a merev mózesbe, utálta 3 hónaposan, hogy nem lát ki belőle. Le kellett cserélnünk egy ledönthető sportkocsira, azt imádja. Szóval, ha tehetném, legközelebb én 2 funkciósat vennék: vizszintesig dönthető jó tágas kocsi, ami sportkocsivá alakitható. Az autós hordozó lehet praktikus sétákra, de sajnos nem egészséges nap mint nap órákig abban sétáltatni a picit, igy az is kibirható, ha az külön van, nem pattintható a vázra. Bár az nagyon kényelmes, csak hát ahogy irtam, nem egészséges hosszabb távon.
2009. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2009. dec. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!