Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam el a babámat?

Hogyan altassam el a babámat?

Figyelt kérdés

4 hónapos és nem nagyon akar egyedül elaludni. Olyan mintha tiltakozna az alvás ellen, pedig látom rajta hogy álmos és valamiért mégse. Persze ha felveszem és elringatom úgy elalszik, de tudom ez hosszú távon nem lesz jó. Ráadásul csak hason alszik és ha úgy beteszem az ágyba és simogatom akkor addig kapálózik ameddig egy csomó tápit vissza is bukik.

Van valami jó ötletetek?


2008. júl. 10. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Én annak a híve vegyok,h nyugodtan altasd kézbe. Egy 4hós babát ilyennel nem tudsz elkényeztetni!!! Ne vond meg tőle az anyai meleget,testközelséget,biztonságot,szeretetet!
2008. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont az előbb írtam le egy másik kérdésre, hogy én hogyan kezdtem el tanítgatni az alvásra. Én sem vagyok a sírni hagyás híve, ezért azt a módszert választottam, hogy ha letettem, és nagyon tiltakozik, sír, akkor felveszem, megnyugtatom, majd visszateszem. Ezt akár a végtelenségig. Első nap a "legdurvább" altatás 60 fel és letevés volt. A második naptól csak 3-4-szer kellett kivennem, sőt volt már olyan is, hogy egyáltalán nem kellett. Mindez 4 nap eredménye. A lányom 5 hónapos. Ja, és ami még a lényeg, hogy éjszaka jobban, többet alszik miután így altatom!
2008. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én napközben a kocsiban altatom mert másképp nem tud elaludni, délben együtt alszunk szopi után, este pedig én is játszom a felveszem-leteszem játékot kb. 10x.

Tudom hogy egyik sem jó de máskép nem megy :(

2008. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!