Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El merjek menni vele? Kicsit...

El merjek menni vele? Kicsit félek.

Figyelt kérdés

Babámat a hónap végén kell ortopédiára visszavinni, 5 hós kontrollra MÁV kórházba. De most hogy tombol az influenza járvány, félek ilyen helyre menni vele. Mit tegyek? Halasszam későbbre? Vagy menjek..? tanácstalan vagyok, nem vagyunk beoltva....

Ti hogy oldjátok meg ha menni kell valahova a gyerkőccel...? Nem féltek?


2009. nov. 18. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is féltem, félek ha valahová menni kell.Mi múlthéten voltunk csípőszűrésen.Igyekeztem mindenre figyelni.Nem fogtam meg semmit csak amit nagyon muszály volt, sűrűn kezewt mostam csak úgy nyúltam a gyerekemhez stb.Ja meg hazafelé sokat sétáltunk így megúsztam a hosszú buszocskázást.
2009. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére autóval mennénk, de ott csak vannak beteg emberek... :( fene tudja.... eddig nem paráztam, de most kicsit kezdek... tudom nem zárhatom a 4 fal közé,megyünk sok fele, néha boltba is be kell szaladnom vele, de egy kórház az más...
2009. nov. 18. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hallaszd el mert ha probléma van a csípővel ami reméljük, hogy nincs akkor már késő lesz korrigálni.Az infulenza kitart tavaszig addig meg úgy se halaszthatod.
2009. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!