Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babát bele merjek...

7 hónapos babát bele merjek ültetni egy ilyen sportbabakocsiba? Csak egy kicsit lehet hátra dönteni, így nem ül teljesen, de már majdnem.

Figyelt kérdés

[link]


Elvileg 6 hónapos kórtól használható, de a fiam önállóan még nem ül. Viszont elutaznánk, és a nagy babakocsink nem fél el az autóba a többi cucc mellett.


2010. nov. 3. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem tenném bele. Nekem is 7 hónapos, még nem ül, még csak enyhén mertem megemelni a kocsit, épp hogy ne legyen vízszintes.


Egy ilyennel azonban nyugodtan közlekedhetnétek akárhol, még nem ülő babával is: [link] És garantáltan befér a csomagtartóba. :-)

2010. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha inkább bérelnétek egy tetőboxot? Akkor nem lenne dilemma, hogy később jó lesz-e a babakocsi és hely is lenne bőven.
2010. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanebből a márkából az sh 648-as típus van. Nagyon szeretem, sokkal masszívabb is, mint amit te linkeltél. A a miénknek elég jól lehet fektetni a támláját, jókat is alszik benne. Nem tudom, hogy mennyire fontos az ára, mert ugye ez azért drágább, de én nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve. Elvileg mind a 4 kereke kivehető, így kis csomagtartókba is befér. Corsánk van, gond nélkül visszük benne.
2010. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, utolsó vagyok. Mégse ugyanaz a márka, csak annyira hasonlók ezek az olcsóbb kocsik :D Top Rider SH648 a miénk :)
2010. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Már megvettem, mert ha most nem is de később nekünk nagyon megfelel majd. A mostani hétvégét még meggondolom, nem sokat lenne benne.

Tetőbox van, de ha nem muszáj a néklül mennénk.

2010. nov. 3. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Huu jó gyorsan tudsz dönteni:)

Mi ilyen babakocsit vettünk narancs színben, kicsit drágább, de lényeges volt, hogy dönthető legyen. És ennek még lábzsákja is van.

[link]

2010. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rövid időkre nyugodtan beleültetheted a babádat, csak amennyire lehet, döntsd meg a támláját. Semmi baja nem lesz tőle.
2010. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!